Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszamennétek a helyemben 60...

Visszamennétek a helyemben 60 km-rel arrébb szülni, ha már kettőt szültetek az előző dokinál?

Figyelt kérdés

Költöztünk. 60 km-re kb. Most várom a harmadikat. Aranyos, kedves dokihoz kezdtem itt is járni, de nagyon azt mondják, hogy elkér szülésért legalább 100 ezret. Ennyit nem tudok neki fizetni! (vagy nem akarok, mert az a pénz kellene másra - annyira jól azért nem állunk)

Az előző városban lévő dokimban már megbízom. Szültem nála simán és császárral is már. Ő nem mondott előre árat. Tettünk annyit a borítékba, amennyit akkor tudtunk és gondoltunk - egyébként 50 ezret).

Mikor legutóbb nála voltam, megkérdeztem, hogy szülni visszajöhetek-e hozzá. Mondta, hogy persze.


Ti mit tennétek? Visszamennétek? Nem tudom, mit tegyek. 15 hetes vagyok. Lassan jó lenne eldönteni.


2012. okt. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk "csak" 30 km-rel odébb szültem, de simán bevállaltam volna a 60-at is,ha úgy hozza az élet.Ha a másik,"olcsóbb" orvossal is maximálisan meg voltál elégedve,akkor szerintem simán bevállalható.

egyébként meg már van némi rutinod,tudod milyen a,amikor szülni kell menni,nyilván nem fogod kipercelni a dolgot,hogy éppen beérjetek. :)

2012. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En visszamentem szulni a dokimhoz mindket gyermekemnel. Pedig 1700 km (!) volt! Nyilvan nem akkor indultam de szulni hazamentem kulfoldrol 33 hetesen mar. Csak nala szulhessek.


Boldog babavarast!

2012. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én annak fényében is döntenék, hogy a szülések hogy alakultak, mármint ha az első sima, és második császár, és újra simán szeretnél szülni, akkor lehet, hogy az előző orvost választanám. Ha első császár, utána sima, akkor ha nem ragaszkodom az előző orvos személyéhez, akkor ügyeletesnél szülnék, de ez az én véleményem erről a helyzetről. Ha benne lennék, lehet, hogy mást mondanék :)
2012. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schocko ***** válasza:
Nem kell neki pénzt adni! Nálunk senki sem ad pénzt a dokinak. Kap ő fizetést eleget.
2012. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!