Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés előtt egyáltalán...

Aki szülés előtt egyáltalán nem görcsölt menseskor, annak szülés után voltak görcsei amikor megjött?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt soha nem görcsöltem, szinte meg sem éreztem, 5 napig tartott, pontos 28 napos ciklusokkal.

27 évesen szültem, a fiam 5,5 hónapig szopott, 6 hónapos korában jött meg először.

Azóta minden mensi első napja pokol, iszonyúan görcsölök, gyógyszer nélkül az első napot túl se élném (persze kis túlzással mondom). Összesen 3 napig tart és 30-35 napos ciklusaim vannak (ennek már 2,5 éve).

2012. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szülések előtt mindig olyan 7-8 napig tartott, erős vérzéssel, első 2 nap nagy fájdalmakkal, ja és olyan 30-35 napos ciklushosszal. Szülések óta olyan 5-6 naposak, erős vérzéssel, szinte semmi fájdalommal, és a ciklushossz 21-22 nap. Szóval nálam pont fordítva
2012. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudok szoptatni, így elkezdtem a fogamzásgátló szedését. Ezen a héten vmikor meg kellene jönnie, de eddig csak onnan tudtam h megfog jönni, h nyűgös vtam, meg nagyon fáradt. Most, szülés után de menses előtt, ma teljesen kivagyok, úgy görcsölget a hasam... Gondolkoztam, h vmivel elrontottam-e a gyomrom, de tuti h a menstruáció megjövetelét jelzi akkor :(
2012. okt. 25. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én császáros voltam. Nekem nem igazi menszi görcseim vannak, hanem a hegem fáj úgy mint amikor elmúlt az réstelenítő hatása. Nagyon rossz de más kezdek hozzászokni.

De lehet ám, hogy csak az első ilyen hónap lesz. Amikor legelősször megjött akkor nekem is irdatlanul görcsöltem. Viszont mondom azóta a hegem fáj 1 napig és utána vígan megy minden.

2012. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem pont forditva volt, szules elott mindig fajt a mens. Azota nem is erzem.

Erdekes...

2013. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!