Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen fajta...

Szülés után milyen fajta hashajtót/székletlazítót kaptatok a kórházban?

Figyelt kérdés
Gyógyszeresen/homeósan oldják meg, hogy legyen újra széklet, vagy várnak, vagy esetleg újra beöntést adnak?
2012. okt. 25. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem adtak, idövel megy magától.
2012. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt szilvát érdemes vinni.
2012. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk minden reggel megkérdezték, volt-e széklet (elvileg addig nem lehet hazamenni, amíg nem), addig csak pürésített kaját kaptunk. Adnak gyógyszert: Tisacent (azt hiszem így írják) vagy Levolac szirupot, nekem az utóbbi használt. 3,5 hónapja szültem császárral
2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem Is tisasent adtak.
2012. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem a nevét, de egy tabletta volt. Este bevettem, reggelre lett is eredmény. Én kértem amúgy, mert éreztem, hogy kellene wc-re mennem, de leültem, és nem ment. Gondolom egy nagy adag félelem is bennem volt. De a tabletta után 2-3 alkalommal voltam wc-n, és ennyi volt.
2012. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gabszem ***** válasza:
54%
minden nap megkérdezték hogy volt e már széklet... Namost, nem tudom mért várják el az embertől hogy szülés utáni napon tudjon szülni mikor beöntést kaptam a többi meg kijött a gyerekkel együtt (már bocsánat), ráadásul a szülés napján nem is nagyon eszik az ember. Így nem nagyon van mit kiüríteni sztem... De mindegy, nálunk adtak valami kanalas cuccot, meg glicerines kúpot is.
2012. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akinek kellett, annak Guttalax-ot adtak.

Nálunk ezt nem sürgették, egyedül sok folyadékot mondogatták.

2012. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem még a 4. napon sem volt,kaptam 2 bogyót,a nevét nem tudom,bevettem,hát nem sok idő múlva,csak félig értem ki a wc-re (még szerencse,h egyedül voltam egy szobában,égő lett volna nagyon),de kiderült,h az egyiket este,a másikat reggel kellett volna bevennem,de ezt nem mondták..
2012. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó:fuldoklom a röhögéstől-BOCSI-előttem van a jelenet...a Szt.István kórházban kúpot adnak.Nekem nem kellett,ment magától a dolog.Igaz,itt nem kapsz szülés előtt beöntést(én 3x mentem aznap nagy wc-zni vajúdás alatt).3 gyerekes anyuka
2012. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is az istvánban szültem. Glicerines kúpod adnak, ha kérsz. Hát én kértem, mert kicsit be voltam tojva, hogy fájni fog.
2012. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!