Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van ha valaki ájulós...

Mi van ha valaki ájulós fajta? Elájul szüléskor?

Figyelt kérdés
életem első babáját várom.mi van akkor ha eddig minden menstruációnál a kórházban vagy az ügyeleten kötöttem ki mert szinte mindig akkora fájdalmam volt hogy elájultam.de választ nem találtak soha hogy mitől lehet ez.szerintetek akkor a szülés alatt mi lesz?ott is elájulok?szóljak erről az orvosomnak?vagy most ezért megcsászároznak?szeretném természetesen megszülni,de félek,hogy elájulok,mert azt mondják a szülés 10szer jobban fáj mint a menstruációs görcsök.
2011. febr. 23. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, tájékoztatni kellene a dokidat, nehogy akkor derüljön ki!! De nem biztos, hogy elájulsz, mert a mensi céltalan, a szülésnél meg van cél ugyebár:) De dokival mindenképp beszélj erről!!
2011. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp mond el az orvosnak,mert ha elajulsz akkor mar rad nem sokat szamit a baba,marmint akkor nyomni sem tudsz meg ilyenek!Egyebkent szuleskor egyaltalan nem azon jar az eszed hogy jajj mennyire faj...stb,hanem hogy minnel hamarabb meghaljad a pocaklakod hangjat!!!Konnyu szulest kivanok,de viszont a dokidnak tudnia kell minden egyes aprosagrol,hisz anelkul o sem tud segiteni!
2011. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan csak a fájdalomra tudtam koncentrálni, még a légzésre sem tudtam figyelni. Ez akkor teljesen lehetetlen is volt számomra.

Kérj edát a szüléshez, mert a gáz szinte semmit nem ér.


Szerintem is beszélj erről feltétlenül az orvosoddal, ha tényleg félsz!

2011. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz és úgy gondolod el is ájulhatsz, akkor szólj az orvosodnak nehogy. Amúgy a gáz az tényleg semmit sem ér, igaz engem meg kellett utána császározni.
2011. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te esetedben mindenképp az érzéstelenítés segít. Ne zárkózz el tőle. A dokim nekem felajánlotta,mielőtt kérdeztem volna az EDA-ról. A felesége mindkét gyereket azzal szülte. És én is áldom aki kitalálta,de beadhatták volna előbb is:)
2011. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!