Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki idén szül (vagy idén...

Aki idén szül (vagy idén szült) dr. Cseh Erikánál, mennyi pénzt fog adni (vagy mennyit adott) a szülésért?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan azt mondják, hogy a vizsgálati díj 10x-esét adják (ez 80e ft lenne), de a párommal úgy gondoljuk, hogy ez az összeg nagyon sok. Köszönöm annak, aki válaszol!
2009. aug. 10. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én rákérdeztem a dokimnál, hogy mennyit kér, és neki szintén 8000Ft a tarifája egy vizsgálatkor, a szülésért pedig a tízszeresét kéri.

Barátnőm járt Cseh Erikához, végül nem nála szült, de ő rákérdezett. Nem mondott neki konkrét összeget, csak magyarázott valami bébiszitterről, hogy az neki költség,meg hasonlókat. Ha nem mond konkrétat, akkor annyit adsz amennyit akarsz,

2009. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia!Cseh Erikánál szültem/igaz,tavaly,de akkor is 8000 forint volt a vizsgálat díja/,és én is rákérdeztem az anyagiakra.Tényleg nem mond konkrét összeget,azt mondja,aki a magánrendelésére jár,az már megtiszteli ezzel,s ha meg vagyunk elégedve vele szülésnél,akkor adjunk,amennyit gondolunk.Mi hatvanezer forintot gyűjtögettünk össze erre a célra,előző orvosomhoz képest tényleg maximális odafigyelést és tiszteletet kaptam a doktornőtől.De ennél az összegnél,ha csak kevesebbet tudtok neki szánni,hidd el,nem fog "megsértődni"./Ahogy az én régi,"drága"doktornőm tette anno.../
2009. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem azt a doktornőt hanyagold. Kissé felületes. Én nagyon gyorsan otthagytam, miután elveszített egy fontos leletet.

Ugyan abban a kórházban én Dr Szabó Lászlóhoz jártam, a magánrendelése 5000 ft, a szülést 50 000 ft-ért vállalja. Fantasztikusan emberséges, apáskodó, és nem "mindenáron gátmetszés" párti.

2009. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért, Cseh Erika mindenáron gátmetszéspárti?
2009. aug. 11. 15:52
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, én Szabó doki előnyeként említettem. :)
2009. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kedves előző! nem karok belekotyogni, de ha a Kistarcsára gondolsz, Cseh Erika már nem dolgozik ott. Csak a Dr Szabóról gondoltam, mert Kistarcsán is van egy ilyen nevű orvos. ha az új helyén mondtad akkor bocs. Én is Kistarcsán fogok szülni, remélem akár még ma:))

39+5 km

2009. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Cseh Erikánál szültem én is,s azt tapasztaltam,hogy nagyon is a természetes szülésmenetet támogatja.Természetesen hangsúlyozta,mint ahogy ezt mi is tudjuk,hogy egy szülésnél bármi előfordulhat,s olyankor a baba vagy az anya érdekében lépni kell./beavatkozások,stb/Egy rossz szülésélmény után kerültem hozzá,a második gyerekünk nála született,személy szerint én meg voltam elégedve vele,de természetesen mindenkinek mások az igényei,elvárásai egy orvosssal szemben.Azt mondjuk én is tapasztaltam,hogy olykor rettenetesen fáradt...De ezen nem csodálkozom.
2009. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm, hogy írtál! megkérdezhetem, hogy ti mennyit adtatok a szülésért?
2009. aug. 14. 13:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok.Mi ötvenezer forintot adtunk neki.Nekünk sem mondott fix összeget,igazából,ennyit tudtunk neki szánni.Ahogy írtad a kérdésedben,hogy a vizsgálati díj tízszerese a "szokásos",az nekünk akkor nem ment volna.Ha lenne egyéb kérdésed nyugodtan írhatsz privát e-mail-t is.Szép napot!
2009. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát mi is kb. ennyire gondoltunk, a 80-at nem tudnánk kifizetni, mert egy csomó minden másra is költenünk kell. SOTE II-n szültél?
2009. aug. 15. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!