Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Papp Csaba? Sote I-en...

Dr Papp Csaba? Sote I-en dolgozik és azt hiszem Szigethalmon van magánrendelője.

Figyelt kérdés
Szült nála valaki? Vagy jár hozzá valaki?
2009. aug. 10. 14:21
 1/7 anonim válasza:

Hali!


Én hozzá jártam (bár én a pesti magánrendelőjébe), fantasztikus orvos! Türelmes, mindent elmond, csak figyelj nagyon, mert néha kicsit gyorsan, sűrűn mondja. Kérdezz nyugodtan vissza, még szereti is, ha figyel a kismama!;) Nem túl aprólékos, de nem felületes. Nem végeztet felesleges vizsgálatokat. Nem mellesleg genetikus is, külföldön is voltak "dolgai" Nekem mondhatni a pici életét mentette meg! Én a továbbiakban is hozzá járok. Nagyon szeretem a tanár urat. Már nem remegve megyek nőgyógyihoz! És ez nagy dolog!


Csak ajánlani tudom!


Egy 3,5 hós tündérfiú anyukája ;)

2009. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát még nem biztos hogy szükség lesz rá, de gyanitom babát várok, úgyhogy jó dokit keresek a sote-n. Hol van Pesten rendelője? És mennyi volt nála rendelés meg a szülés?
2009. aug. 10. 14:58
 3/7 anonim válasza:

Pesten a József krt. 36.

10e a vizsgálat, 15e az ultrahangos, drága, de fantasztikus doki.

Mi 60-at tudtunk neki adni.

2009. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nála szültem 2010 januárjában!Hozzá jártam terhesgondozásra is Szigethalomra! Mindent meg tesz az anyukáért és babáért! Szerintem nagy jó orvos! Mindent meg lehet vele beszélni! Korrekt módon levezette a szülést ami végül császármetszés lett! Rajta múlt az életünk!
2010. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hozzá jártam,neked már nem aktuális tudom,csak ha mást is érdekelne mostanában és kidobja a kérdésed.:)

Nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele.Kedves,de nem nyálas,türelmes,mindent megkérdezhetsz tőle,ha nincs telefonközelben visszahív,smsre válaszol(én ilyennel mg nem találkoztam)Nagyon elismert a szakmában,én szerettem hozzá járni.:)a szülés után minden nap bejött hozzám,ha csak egy percre is.Mindent meg lehet beszélni vele.tényleg.:)mindenkinek csak ajánlani tudom!

2011. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Az én válszom sem aktuális,de azért megírom,hátha vkinek "jól jön".Én is nála akartam szülni természetes úton.Ezt én mondtam is neki,mondta hogy jó,de megvizsgál és majd kiderül "alkalmas" vagyok-e rá!Persze azt mondta,hogy nem tudnám kihordani,mert a hüvelyemnél vmi csont nagyon gyenge!!Elmentem másik dokihoz,hogy mondjon véleményt ő is,de nem mondtam neki hogy Papp Cs. mit mondott!Azt mondta simán megszülhetem semmi nem utal semmilyen akadályra,erre elmondtam neki hogy pesten mit mondtak és majdnem elnevette magát...elmentem másik dokihoz ugyanez lejátszódott...ja és persze semmi papírt nem adott erről a "problémáról"!Végül természetes úton megszültem egy másik dokinál!Ő nagyon erőltette a császárt,mert az nekik az egyszerűbb,főleg egy ilyen elfoglalt tanár orvos docens úrnak...
2011. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valószínű, hogy sokan keresnek véleményt a Doktor úrról még a mai napig, így leírom az én véleményem.

2014. augusztusában kerültem hozzá genetikai tanácsadásra. Már az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus volt. Sajnos nálunk nagyon komoly problémák álltak fenn, de így is türelmesen elmondta, milyen lehetőségek lehetnek, mi történhet még a várandósság végéig, és utána is mire számíthatunk.

Novemberben komplikáció nélkül elvégezte a császármetszést. Kisfiam sajnos inkubátorba került. Doktor úr minden nap bejött hozzám, elmondta hogy van a kisfiam, és az én állapotomról is folyamatosan érdeklődött. Biztatott, hogy fél év múlva újra megpróbálhatjuk a babaprojektet. Sajnos a kisfiam januárban elment. Kár, hogy ilyen állapot miatt kellett őt megismernem, de az biztos, hogy amint úgy alakul ismét hozzá fogok fordulni, hogy legyen az orvosom! Én bátran merem ajánlani!

2015. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!