Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38-39 hetesek egyben vagytok...

38-39 hetesek egyben vagytok még? Itt felénk már mindenki megszült körülöttem! HOgy vagytok mit mond a doki? Meséljetek már!

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 08:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Szia!Holnaputánra vagyok kiírva, de sztem nem érzek semmit,azon kívül hogy marhanehéz a hasamat cipelni. Állítom hogy az utolsó két hét a legkényelmetlenebb,már irigylem azokat akik megszültek a 38-ik héten :D A dokim szerint pár nap túlhordás semmi, azt még ráadásul csak terminustúllépésnek hívják,elszámolási hiba is lehet. Még nem aggódom, csak holnaptól be kell menjek minden nap a kórházba és őszintén szólva félek ezektől a vizsgálatoktól,mint a magzatvíznézés..Főleg hogy a héten elutazott a dokim,így az épp aktuális ügyeletes fog macerálni :S
2012. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Jah, és az ismerősöket megkértem hogy ne kérdezgessék minden nap, hogy "Na,mivan már?",úgy is szólni fogok ha lesz valami..Olyan,mintha nem teljesítenék valamit határidőre,nem?
2012. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vasárnapra vagyok kiírva, de enyhe menszi szerű érzésen kívül semmi nincs. Ma megyek CTG-re, csütörtökön találkozok a dokimmal, majd kiderül, hogy mi lesz. A méhszájam múlt héten még zárva volt, a hasam nem "szállt" le. Néha úgy érzem, mintha nem is lennék várandós.

Hétvégén nagyon szeretnék babázni. :)

Gyors és problémamentes szülést Nektek!

2012. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Szia! holnap töltöm a 41. hetet, minden nap más, egyik nap kiakadok, másik nap úgy vagyok vele,hogy majd jön ha akar.


Minden nap járok vizsgálatokra, ami kissé fárasztó, de megnyugszom,hogy a baba rendben van. Egyébként a magzatviz vizsgálat sem vészes, kellemetlen de egyáltalán nem fájdalmas.


holnap uh-ra kell mennem, de még mindig nem tudom mikor indítják ha nem akar kibújni.


kitartás, hamarosan mindannyian babázunk!

2012. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
1.es vagyok. Akkor ne féljek annyira a magzatvíz vizsgálattól? Nagyjából fele-fele arányban vannak azok akiknek nagyon rossz volt és akiknek max kellemetlen. Meg attól néha el is indulhat a szülés,úgy tudom. És mi van ha azt mondom hogy én bizony megvárom a saját dokimat vele? Rögtön elkezdik azt nézegetni a kiírt nap után, vagy lehet vele várni 4 napot?
2012. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Én 39+2 vagyok. Azt hittem tegnapra lesz vmi de enyhe mensi szerű görcsölésen kívül semmi ami mára meg el is múlt.

A hidegfrontban is reménykedtem. Hátha... Úgy látszik kis manó jól érzi magát bent a melegben.

Hétfőtől nekem is magzatvizet néznek ha addig semmi.

2012. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

4. es


Szerintem jobb ha engeded, bár nem tudom egyáltalán engednek e ebben választani, mert ha a baba belekakil a vizbe azonnal császározni kell.

2naponta csinálják, tehát ha szerencséd van csak egyszer nézi más nem a dokid.


:) nekem volt már vagy 5 de egyiktöl sem indult be a szülés, és közben már imátkozok,hogy vizsgáljanak már meg úgy,hogy beinduljon. :) már bármit megtennék!

2012. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Hogy csinálják a magzatvízvizsgálatot?

3. vagyok

2012. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

1-es


Végülis a dokim felkért egy másik orvost maga helyett,ha beindulna a szülésem míg nincs itt,akkor se kelljen ügyeletesnél szüljek..Megpróbálom őt elérni hogy csinálja meg ha már muszáj. Ez izgi lesz, holnap megyek ctg-re,akkor kiderül mik a terveik velem és mennyire kell harcoljak :)

2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

1-es

4-es kollegina valszeg jobban tudja mert már átélte, én csak olvastam, hogy egy csövet dugnak keresztül a méhszájon és bevilágítanak hogy megnézzék a színét. Zárt méhszájnál igencsak kellemetlen ha ott feszegetik..

2012. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!