Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy szemműtét miatt lehet...

Egy szemműtét miatt lehet császárom lesz?

Figyelt kérdés

6 éves koromban volt egy szemműtétem,mert az egyik szememre kancsal voltam. Most 26 vagyok, ez olyan egészségügyi dolognak számít, ami indokolja a császárt? És ha én nem szeretném, választhatok?

Köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyumnak 3 éves korában volt szem műtétje, de ő engem is és a testvéreimet is spontán szült.
2012. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez miatt nem.

Nekem is volt 5 éves koromban kancsalság miatt szemműtétem, de soha nem mondták a terhességem alatt, hogy ez miatt császárral kéne szülnöm.

Ennek ellenére császáros voltam, de nem ez miatt.

2012. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben ajánlott szemorvost felkeresni, aki megvizsgálja a retinát, és ad egy írásos papírt, hogy ajánlja-e vagy sem. (magas dioptria esetében ugyan ez kell).
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el szemészhez, vizsgáltasd meg, kérj szakvéleményt.

A cukorbetegeket, magas dioptriával is el szoktak küldeni. Nekem is kellett menni, szülhettem volna spontán, sürgősségi császár lett.

2012. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszaitokat! Ment a zöld kéz:)


Nőgyógyász nem küld el alapjáraton a szemészetre? Ha akarok elmegyek, ha nem akarok nem?( Ez azért lenne érdekes, mert én is itt olvastam róla először. Nem is gondoltam volna, hogy ez probléma lehet.

Ha mégis spontán szülhetek, milyen probléma adódhat abból, hogy műtötték a szememet?

2012. okt. 30. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor küld el, ha tud róla, hogy ilyen műtéted volt. Problémát a szülésnél az erölködés okozhat (extrém!!! esetben vakság). Nem valószínű, hogy kizáró ok a te régi műtéted, de kell, hogy doki nézzen bele a szemfenékbe, és felelősségteljesen ki tudja ezt jelenteni írásban is.
2012. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismételetn a válaszokat!
2012. okt. 31. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!