Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesti szülész orvosoknak...

Budapesti szülész orvosoknak mennyi hálapénzt szokás adni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy kérdezzem meg a dokit hogy mennyiért vállalja a szülést? Igy kerek-perec kérdezzek rá? Ti hogy csináltátok?
2012. okt. 30. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 9. vagyok.Szerintem azért mondd neki alkalomadtán,hogy szeretnél Vele szülni.Én mindhárom terhességemkor,amikor felfogadtam a dokit megkérdeztem,hogy a kiírt időpont előtt és után 2 héttel nem tervez-e elutazni?Mert ha igen,akkor sajnos másik dokit kell keresnem...
2012. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazad van, fogok szólni, hamár az elejétől hozzá járok, nem szívesen szülnék mással, elégedett vagyok vele!

Köszi!! :)

2012. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Golan Trevize ***** válasza:

Én mindig is elleneztem a "hálapénzt", különösen, amikor a doki a kisujját sem hajlandó megmozdítani, az előre átadott összeg nélkül.

Mi magánrendelésre jártunk, soha nem volt szó ilyenről.

A doki megadta a mobilszámát, bármikor hívhattuk (volt, hogy nyaraláson kapta el a feleségem), ha nem vette fel a telefont, visszahívott.

Amikor panasza volt a feleségemnek, és pont a kórházban volt, soron kívül megvizsgálta.

Amikor már kórházban feküdt a feleségem, minden nap ránézett, még hétvégén is bement csak miatta.

Azülés után kapott egy vastag borítékot. Na, az tényleg hálapénz volt.

2012. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!