Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórház orvosainak...

Margit kórház orvosainak szülési tarifái?

Figyelt kérdés
Ha valaki a margitba szült, legyszi írjatok már le ki mennyit adott és melyik dokinak.
2012. okt. 31. 07:51
 1/1 anonim válasza:

Októberben szültem ott választott szülésznővel. Dokit nem kértem fel az anyagiak miatt. Nagy meglepetésemre épp aznap ügyeletben volt a kezelőorvosom és MAXIMÁLISAN odatette magát.

Amikor a Margitba kerültem akkor kérdezősködtem a szülésznőktől és első körben azt a választ kaptam, hogy felesleges felkérnem valakit mert mindenkitől (orvostól, szülésznőtől egyaránt) ugyan olyan lelkiismeretesen megkapom az ellátást mint amikor felkérem őket.

Nem hittem de tényleg így volt!

Másik kerület másik kórházától pártoltam el épp emiatt...így utólag mostmár tudom, ez NAGYON jó döntés volt.

Egyébként szobatársaktól tudom, hogy a rendelés árának tízszeresét "szokták" hálapénznek odaadni, de volt olyan is aki az anyasági összegét.

2012. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!