Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Demjén Lászlóról mesélne...

Dr Demjén Lászlóról mesélne valaki? Máv kórház.

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt pénz ellenében időpontra fogadott, szinte minden vizsgálatot ő végzett. Szülésnél fogadott szülésznőm volt, aki várt a kórházban. Vele maximálisan meg voltam elégedve. Utolsó 5 percre jött be a nőgyógyász, aki mindjárt közölte, hogy ne hisztizzek, fogjam be a számat. Zárójelbe tenném, hogy másfél napnyi vajúdás után csupán el kívántam neki mondani, hogy úgy érzem az utolsókat rúgom. A szülés rendben ment, gátvédelemmel szültem. Sajnos a babám beteg lett, intenzívre került, így egy hétig még a kórház vendégszeretetét élveztük. Nos az orvos másnap bejött a szobámba a pénzéért, utána már meg sem ismert a folyosón. Tömören ennyi. Nekem rettentően unszimpatikus volt, de tény: a feladatát ellátta. Mindenki döntse el maga, megér e ennyi pénzt ez.
2012. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapja szültem nála a Máv-ban,és csupa jót tudok róla mondani.

A terhesség alatt magánrendelésre jártam(Oxygen Medical),az első rendelés alatt megadta a számát,és tényleg bármikor el lehetett érni.37.héten hétfő éjjel görcsökre ébredtem,hívtuk és mire mi beértünk,már ő is bent volt a kórházban,szerencsére csak vaklárma volt.

Vajúdni úgy vajúdhattam,ahogy szerettem volna,abszolút nem kötötte meg a kezem,a kislányom végül 7 óra vajúdás után,gátvédelemmel született.

Nehezen tudom elképzelni,hogy az utolsó 5 percre jött csak be,nálunk végig ott volt,folyamatosan nézett minket,az utolsó 1-1,5 órában pedig egy percre sem ment ki.

Szerintem nagyszerű szakorvos,és nem is pénzéhes.

Nekem egy kolléganőm ajánlotta,aki már 3 gyerkőcöt szült nála.

2012. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amikor a lányomat szültem (10éves), ő volt az ügyeletes. sztem még kezdő volt akkor. nagyon rendes volt, többet foglalkozott velem, mint a fogadott dokim
2012. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincsen vele kapcsolatban,csak annyi,hogy a szobatársamnak ő volt az orvosa.

Császárral szült,meg volt vele elégedve,minden reggel bejött hozzá,nekem szimpatikus volt.

2012. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Ti mennyi pénzt adtatok neki?Fogalmam sincs mennyit szokás vagy mennyit kér.
2012. nov. 21. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éve ő az orvosom... ezzel a 12 évvel szerintem mindent elmondtam :) 2011ben nála szültem, és idén is nála fogok-pár hét múlva! Kérdező: Te mikor szültél nála??? mennyit adtál a szülés után???
2013. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia!November 27.én szültem.Császár lett a vége.Én is tökéletesen meg vagyok vele elégedve!!!80.000ft-ot adtunk meg 20at a szülésznőnek.Nem tudtuk,hogy végül mennyit adjunk.De a szülésznő az Orsi olyan rendes volt,hogy küldtünk neki is pénzt a dokival.Kisfiú vagy kislány lesz?
2013. máj. 9. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Most kisfiam lesz! Nálunk Hatvani Ildikó volt bent... 4 nappal hordtam túl, indítva lett, végül nekem is császár volt az első... most is császáros leszek, feltehetően június elején! Dr. úr egy kiváló orvos, én is maximálisan elégedett vagyok vele!!! Neked fiú vagy lány lett? Első vagy 2. babád? Hova jártál hozzá? Csak a MÁV-ba, vagy a Rózsa utcába is, és a Rákos úti SZTK-ba is?!
2013. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Újpestre az Oxigenbe jártam hozzá,aztán a vége felé a Mávba.Kisfiam lett,gyerek korom óta azt is szerettem volna.Mikor terhes lettem akkor találtam rá.Mindent elmagyarázott,megmagyarázott,mert első baba és hát azt se tudtam merre kell menni,mikor kell menni.Legelőször egy nő dokit találtam na az.... váltanom kellett.És jól választottam.Nem félsz a szüléstől?
2013. máj. 9. 19:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért lett császárod?
2013. máj. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!