Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz-e az, hogy az ikrek...

Igaz-e az, hogy az ikrek általában 7 hónapra születnek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. 2 barátnőmnek is ikrei vannak, az egyik 38. héten szült, a másik 39. héten. Igaz, befektették őket 32-33. hét környékén, de nem volt gond egyiknél sem.
2012. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az átlag inkább 8 hónapra születik, de ez persze sok mindentől függ. A méhlepény mindenesetre gyorsabban kimerül, és egyéb problémák is gyakoribbak.

Én 35 hétre szültem az enyémeket, a legtöbb ikres ismerősöm is kb. 8 hónapra szült, de van pár olyan is, akik 7 hónapra, s olyat is ismerek, aki szinte végig tudta hordani őket.

2012. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:

Nettó baromság.

A ikerszüléseknek csak kb. a fele koraszülés, és azok is sokkal inkább a 8. hónapban történnek.

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem h nem!Ikreket várok 21 hetes vagyok
2012. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Persze. A hármas ikrek 5 hónap, az ötösök háromra.
2012. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is egy ikerpár egyik tagja vagyok, egy héttel hamarabb születtünk, kb.: 8 és fél hónap, mondjuk, császármetszéssel jöttünk napvilágra, de este születtünk, úgyhogy nem napvilágra :)
2012. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat hallottam, hogy mivel 2 gyerek, 2x akkora súly mint 1 baba, ugye, hamarabb kikívánkozvak. Ez baromság. Nekem sajna be kellett feküdnöm mikor az ikreimet vártam és nagyon sok ikrest láttam benn. Beszéltem velük, láttam min mennek keresztül. Az én babóim 34. hétre születtek. De volt benn olyan aki túl hordta az ikreket, valamint 2 kismama volt aki 3as ikreket várt, az egyiknek 36. hétre, a másiknak 38.ra lettek meg. Ezen ma már nem kell parázni. Ikrekkel, pláne ha az ember veszélyeztetett terhes, megfelelő kórházat kell választani, semmi képp nem vidéken. És nem magyarországon szültem, de jó kórházat választottam. Amikor az én babáim születtek épp egy kicsivel több mint fél kilós babát mentettek meg az orvosok, szintén egy ikerterhességből. A kicsi mamár egy 2 éves egészséges vidám kisfickó. Pedig ő is csak 34.hétre született.
2012. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!