Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház szülészetével mi...

Váci kórház szülészetével mi a helyzet? Elkészültek a felújítással? Milyenek lettek a szobák, hány ágyasak és mi van bennük?

Figyelt kérdés
Mármint nem a szülőszobára gondolok, hanem az osztályra.
2012. okt. 31. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem tudok válaszolni, de figyelni szeretném a kérdést, mert engem is érdekel!

Mikorra vagy kiírva? Szülésfelkészítőre mész majd?

2012. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még az elején tartok, de szülésfelkészítőre nem megyek, mert második baba lesz, az elsőnél voltam már.
2012. nov. 1. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem! Én tervezek menni most november első szerdáján, ha addig nem érkezik válasz, akkor szívesen megírom, ha megtudtam valamit! Én január végére vagyok kiírva, úgyhogy remélem, átadják addig a felújított kórtermeket, mert elég vacak az a megoldás, ami most van....
2012. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, várom a jelentkezésedet!
2012. nov. 2. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ígértem, hogy írok!

Sajnos semmivel nem lettem okosabb, csak annyit mondott a szülésznő tegnap, hogy kész a felújítás, de nem tudni, mikor adják át az új osztályt. Így továbbra is egyben van a 3. emeleten a szülészet-nőgyógyászat, 6 ágyas szobákban. Arra külön nem tért ki, hogy az új részen hány ágyas szobák vannak, nem is kérdeztünk rá.

2012. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!