Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalt anyukák! A 3....

Tapasztalt anyukák! A 3. gyerek szülése mennyire gyors?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden szülés más, még egy anyánál is, mégis valami segítség kellene, mire számíthatok.

Az első lányomat 6,5 óra alatt szültem, a másodikat 2 óra alatt. Most fiút várunk, a kórház több, mint 1 órányira van tőlünk, kocsink nincs. Szóval félek.


2009. aug. 11. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a szülőszobán töltött idő 20 percre sikeredett a harmadik gyermeknél:)


Az előjelekkel óvatosan, mert sokkal gyorsabban tágulsz, tehát ne a kétpercesekkel induljatok útnak, hanem az 5 perceseknél.

2009. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A sógornőm nemrég szülte a harmadik kislányát 38hetesen. Este fél 8-kor szólt az öccsének,hogy vigye be a kórházba.9körül került a szülőszobára, éjfél után meg is szült.Azt mondta,könnyű szülés volt.
2009. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is a harmadikat várom...Pont a napokban olvastam egy cikket, hogyha az második-harmadik szülés között több, mint 3-4 év telik el, akkor a szervezet újraregenerálódik, és olyan lesz, mint egy első szülés. Nekem 5 év lesz a két kicsi között a korkülönbség, be vagyok tojva egy kicsit, az elsővel 12 óra volt a szülés, a másodikkal 6 óra, azt hittem a harmadik könnyű lesz, erre ráakadtam erre a cikkre.:(

Remélem válaszol valaki, aki rácáfol erre az elméletre:)

2009. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem 21 hó a korkülönbség az első és második közt, most 23 hó lesz a második és harmadik közt. Hát, nem volt sok időm regenerálódni...

Még egy érv, hogy ne tétovázzak, ha szülésre kerül a sor :)

2009. aug. 11. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első és második szülés között 18 hónap volt, a második baba 4 óra alatt lett meg könnyedén. A harmadik baba rá 3 évre született viszont vele nagyon sokat szenvedtem , mert nem tágultam , csak az infúzió bekötése után született meg. Viszont most szültem a negyedik babát 2 hete és 2 óra alatt meglett , pedig több mint 3 év telt el az előző szülés óta.
2009. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet igy általánositani sztem ,anyukámnak a 3.ik volt a legnehezebb pedig kis korkülömbséggel született meg tesóm:)
2009. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
szia! én egyáltalán nem mondhatom gyorsnak a harmadikat sem.az első nagyon nehéz volt 18 órát vajudtam abból 12 órát tólófájásokkal.a második 6 óra alatt lett meg. a 3. pedig ismét 12 órába telt. nehéz volt mert gátvédelemmel szűlsz és nm nyomhatsz az ott akkor párperc igaz de nagyon rosszutána nagy megkönnyebbülés!:-) sok sikert de ez mindenkinél változó figyelj lehet te 1 óra alatt megszülöd soha nem alapozz arra kinek milyen volt mert minden ember más és más .még a ha egy ember töbször szűl is az is más mindig.
2009. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adri baba ***** válasza:
68%

Én az elsőt szültem 2 hónappal ezelőtt!!!

11:30kor kerültem be a szülőszobára,és 13:15kor megvolt a lányom!!

2009. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én a fiammal hétfőn reggel 6 körül kezdtem a vajúdást,és kedden délután 4 óra elött 10 perccel született meg./20 éve:)/

A második babát /99.-ben,10 év múlva/,megmondom őszntén nem is emlékszem vajúdásra.Már a kórházban voltam,éjjel volt ,arra ébredtem,hogy pisilnem kell,hát elindultam....persze a legmeszebb lévő szobában voltam,félúton már tudtam,hogy a szülőszobára megyek,úgy kapaszkodtam a falba,hogy eljussak odáig,ez kb fél 11 kor volt.még éjjel 3/4 1-re meglett a lányom....a doki alig ért oda,a kesztyűt húzta ,mikor kinn volt a baba:)

most a 3.babámat várom,de ugyan olyan izgalom van bennem ,mint az elsőnél...csak azzal tudom magam nyugtatni,hogy nekem sokkal könnyebb dolgom lesz,mint neki..neki azon a kb. 20 cm.-es szűlőcsatornán kell átjutnia...hmmm....

2009. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!