Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a bábakoktél...

Mi a véleményetek a bábakoktélról?

Figyelt kérdés

Nekem ajánlotta a szülésznőm,mert nagynak ígérkezik a babám és hogy ezért ne várjuk ki a 40. hetet.Most 34. hétben járok nem most akarom meginni csak érdeklődöm.Akinek van receptje az írhatna is.

Köszi


2009. aug. 12. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ajanlottak, de csak a kiiras kornyeken. Ha a baba meg nem akar jonni, akkor leet, hogy ez sem csalja ki. Ketszer probaltam, eloszor hasmenesen kivul semmi sem tortent, 2. probara fel nappal kesobb elfolyt a magzatviz es harom ora vajudassal szultem. Abban sem vagyok biztos, hogy a koktel miatt indult be.

En nem kutyulgattam, az alkoholt kihagytam, csak lehuztam fel dl ricinust, majd ra 2 dl gyumolcslevet.

En korabban nem csalnam ki a babat, van annak oka, hogy o meg maradni akar. Nekem vegig joval tobb, mint 4 kg-os babat josoltak, vegul teljesen idoben szuletett 3700 grammal, siman meg tudtam szulni, meg gatmetszesem sem volt.

Egyebkent nekem a dokim akarta beinditani ket hettel korabba, hogy "nehogy tul nagy legyen". Nem engedtem, jol is tettem, ugy fel kg-mal kisebb lett volna. Minel erosebb, annal jobb.

2009. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ém is konzultáltam erről dúlával és bábával és egy szoptatási tanácsadóval. Ha nem éret a baba arra hogy megszülessen nem fogja beindítani a szülést a koktél.Max. lesz egy brutális hasmenésed. Én a 39. héten ittam meg és hatott.Engem másnap megcsászároztak volna így is ugy is de kellettek fájások. Hát én csináltam. Én jól bekajáltm,majd desszertnek megittam a koktélt,majd egész délután takarítottam.3/4 1 kor ittam meg a koktélt és 3/4 6-kor 2 perces fájásaim voltak. Ja a hasmenés elmaradt... Az én koktélom állt: 2evőkanál pálinkából,2 evőkanál sbarack lekvárból és 3-4 cl ricinusból. Ezt egyhúzásra megittam és vártam a csodát...megjegyzem hitetlen voltam...No és mivel voltak fájásaim és este 8 körül már szivárgott is a magzatvíz,9-re meg is lett a manóm.Én a koktélnak tudom be... Kitartás és könnyű szülést.
2009. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy hét túlhordáskor megittam. hányingerem volt tőle, de még napokig nem szültem.

nem mondom, hogy megbántam, de még egyszer nem innám meg.


és 4360grammos volt a babám, rettenetesen nehéz volt megszülni, de hogy ezért előbb jöjjön, én nem tenném..

2009. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne tedd!!

én is hamarabb akartam szülni mindent bevetettem.de azt nem az alkoholtartalma miatt.ha oda jutnál hogy nem jön akkor lépcsőzz!nekem az vált be.de a babó ugyis tudja ha jönnie kell.én örülök is hogy nem jött annyival hamarabb mert 2900al született.pont súlyba volt.ne eröltesd!könnyű szűlést

2009. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!