Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktélról kinek mi a...

Bábakoktélról kinek mi a véleménye? Bejött?

Figyelt kérdés

Túl vagyok a kiírt időponton, ha nem jön magától csütörtök reggel megindítják a szülést, ezért erre gondoltam h kipróbálnám. Mi a véleményetek róla???

Amúgy holnap minden képen egyeztetek a szülésznővel is erről h ő ajánlja-e vagy hogy pontosan mit is kell inni, de a személyes tapasztalatotokra is kiváncsi vagyok!!

Tényleg hat? Mennyi idővel indul meg a szülés? ha másra nem tisztításképpen jó?


Köszönöm mindenki válaszát!!!


2011. jún. 27. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy bele kontárkodom,csak azt tudom,amit olvasni szoktam: a beleidet kitisztítja,az biztos! Van akinek beindul a szülés,és van akinek nem. Itt megtalálod a receptet:


[link]

2011. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is így voltam vele,egy nappal szülés indítás előtt délután 16 óra fele megcsináltam és megittam és este 21 körül 6 perces fájásokkal el is kezdtem vajúdni, majd másnap 12.46-ra megszületett a pici lányom. A szülésznőm szerint jól tettem, mert mint kiderült nem 1 héttel hordtam túl a gyermekem, hanem kettővel.

Gyors szülést és örömmel teli babázást kívánok.

2011. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én akarta inni,de úgy féltem,hogy kiderülne e a kórházba,hogy megindult a szülés.
2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad? Bevált?
2011. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szia!!


kipróbáltam...hát szerintem rásegített a dologra, de iszonyat görcseim voltak tőle...:S rémes volt...viszont csütörtök éjjel magától indúlt be a szülés (éjjel 3 kor ) és 7.15 re már megszületett a kisfiam így elkerűltük az indítást....

szóval szerintem ha már készen állsz a szülésre akkor segít de azért nem kívánom senkinek az a hasmenést :DDD...jobb kivárni :))

2011. aug. 30. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! Jó babázást!!! :-D


Üdv:1. válaszadó (2gyerkőcös,38hkm)

2011. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Neked is jó babázást és könnyű szülést kívánok!!! :)
2011. aug. 31. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!