Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki a pecsi megyei korhazban...

Ki a pecsi megyei korhazban egy megbizhato, modern orvos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos a megyeiben nem tudok ajánlani, én az Édesanyák útján szültem. A szülész Dr. Rácz Sándor volt, és úgy, hogy ő votl ügyeletben, hát az egy arany ember, komolyan mondom. Tök fiatal amúgy és nagyon tud. És iszonyat kedves meg jófej, én csak jót tudok róla mondani, pedig viszonylag nehéz szülés volt, de folyamat ottvolt velem meg majdnem császár volt de mondta, hogy meg lehet ezt a babát szülni természetesen is, és meg is lett. Ha lesz mégegy babám, akkor szeretnék megint nála szülni. És mondom, tök lelkiismeretes volt, pedig nem a fogadott dokim volt, simán az ügyeletes volt, és tudta, hogy nem fogok fizetni mert nincs pénzem. De nagyon jófej volt, utána a varratokat is ő szedte, komolyan csak áradozni tudok róla!
2008. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meleg szívvel ajánlom Banó Lászlót, én évekig jártam hozzás (elköltöztem a városból) A Veress Endre SZTKban van rendelése, magánredelése is. Imádom, egy tündér, nagoyn kedves, aranyos, segítőkész, türelmes, figyelmes, csak jót tudok mondani róla.

A megyeiben rendel péntekenként Hartmann Tamás, nála is voltam párszor, fura stílusa van, fiatalos, vicces, ha bírod, jó fej. De benne sikerült most kisebbet csalódnom, de ettől függetlenül jókat hallok róla is.

2008. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ajánlanám Dr.Varga Tamást.
2008. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!