Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Fábián Tamás...

Milyen orvos Dr. Fábián Tamás a budai János kórházban?

Figyelt kérdés
a kérdést azért írom ki, mert sehol nem találni infót erről a kedves fiatal orvosról és hátha keres vki.Én hozzá kerültem ügyeletben, ő császározott meg.A vizsgálat alkalmával is kedves, törődő,alapos.A hegem nagyon szép lett és napi kétszer is meglátogatott az osztályon.Csak ajánlani tudom!
2011. nov. 15. 23:20
1 2 3
 1/29 sld válasza:
Én is ügyeleten kerültem hozzá, nov 22-én segítette világra 5000 g
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 sld válasza:
94%
Én is ügyeleten kerültem hozzá. November 22-én segítette világra 5000 grammos, 64 centis kisbabámat egy kis gátmetszéssel. Végig tartotta bennem a lelket és a szülést követően is többször meglátogatott. Most voltam nála kontrollon és csak csupa jót tudok mondani. Bizonytalanok voltunk, hogy kapja-e a fiunk a Tamás nevet is, de ez a szülést követően már nem volt kérdés:) Kedves, türelmes, nincs istenkomplexusa és kicsi a keze:) Nagyon sajnálom, hogy a terhesgondozás alatt még nem ismertem:(
2012. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
94%
Megerősítem az előttem szólókat, én már 3 hete itt fekszem az osztályon: Fábián doktor fiatal, kedves, szimpatikus orvos, nincs (még) elszállva magától, remélem ilyen emberi, közvetlen is marad...
2013. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Jadwiga ***** válasza:
94%
Még csak a 8. hónapban járok, így szubjektíven arról nyilatkozhatok, hogy emberileg milyen. Szerintem jó humorral megáldott, lelkiismeretes, figyelmes, alapos, kellemes megjelenésű doki.
2014. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tudja valaki esetleg a mobilszámát? :) a pozitív vélemények miatt hozzá mennék.
2014. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Vállal a János kórházban időpontra nőgyógyászati vizsgálatot is? Vagy van magánrendelője? Hogy működik ez?
2014. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%

Sziasztok!

Nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim vele :(

Én először ügyeletben találkoztam a doktor úrral. Az egy dolog, hogy szabályosan durcázott mert ügyelet alatt meg kell vizsgálnia kvázi dolgoznia kellett velem, de utána mikor a magánrendelésére is elmentem (mert a panaszaimat csak a magánrendelőjében tudja teljes körűen orvosolni)akkor ott még késett is egy csomót, pedig időpontra mentem. Rendben van hétköznap délután csúcsforgalom....sebaj várok másfél órát mire sorra kerülök, de ezek után még az uh vizsgálatban sem volt biztos, ezért a másik szobában rendelő Hazay dokort hívta át, hogy ő vessen a monitorra egy pillantást.....úgyhogy a végén orvost váltottam :)

2017. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
8%
Én sem hozzá (dr. Fábián) mentem vissza másodszorra....
2017. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Diosbaba válasza:
64%
Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. 2015-ben ismertem meg, két műtétem is volt nála, odafigyel, empatikus,segítőkész és ügyes keze van. Orvosként és emberként is csak jót tudok írni. Sajnálom akinek rossz tapasztalata volt vele, az orvosok is emberek, lehet problémájuk, rossz napjuk.Nekünk nincs? A Pálma Med-ben van a magánrendelés, ahol tényleg hosszú a várakozási idő, mert sok a betege, de én nem váltanék, sőt, örülök hogy rátaláltam:)
2017. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%
Magánrendelésén voltam, az ellenségemnek sem kívánom. El tudom képzelni, hogy a kismamáknak pozitív tapasztalatuk van. Én más problémával kerestem fel, gyakorlatilag teljesen hülyének nézett, megalázó volt az egész. Fölényes volt, a konkrét kérdéseimre nem válaszolt. Nem is értem, miért nem álltam fel a közepén és hagytam faképnél. Utána sírógörcsöt kaptam.
2018. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!