Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet eredményesen lefogyni szülés után?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, még szoptatok. Maradt rajtam 2kg+további 8kg hormonkezelés miatt. Időm kevés van, elmenni itthonról nem nagyon tudok, mégis szeretnék megszabadulni a fölös kilóktól, főleg has, comb. Mivel császárral szültem, felüléseket nem tudok csinálni, mert érzékeny még a sebem+ nincs hasizmom. Abtronik használ esetleg? Vagy...?
2009. aug. 12. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj oda mit eszel,persze ne menjen a szoptatás javára.Járj el jó nagyokat séta´lnia babáddal napi 2 órát.Majd ha tudsz kezdj tornázni.

Nekem sikerült.32 kg volt rajtam 11 hónappal a szülés utánn nem volt egy se.

2009. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fogyni szeretnék 10kg maradt rajtam. Már 3 hete nem eszem kenyeret, próbálok odafigyelni és mozogni eddig -1kg. Az elsö válaszolo miket evett és hogyan ? Kitartás neked:
2009. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Elhagytam az édeset,sósat.Nagyon keveset ettem,szinte semmi nasi.Kenyeret keveset,fehérhús,Párolt zöldségeket csirkemellel,sok-sok levest,semmi üdítö csak ásványvíz.Hirtelen ennyi.

2009. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól értem összesen 10kg felesleged van, ez nem tűnik annyira vészesen soknak (persze attól függ, hogy hány kilóra és centire jön rá). És azt is maximálisan megértem, hogy rosszul érzed magad a bőrödben, mert nem olyan az alakod, mint szeretnéd. Csak azt tartsd szem előtt, hogy bármiféle fogyókúra az anyatejed rovására mehet(ez nem törvényszerű, de valószínű!), pedig a babócádnak most nagy szüksége van erre. A fogyás meg várhat egy kicsit. Tudom hogy alkat kérdése, meg a császár biztos más tészta (abban egyelőre nincs tapasztalatom), de elméletileg teljesen átlagos táplálkozás mellett egy év alatt visszakapod a régi súlyod. És ha azt nézed, hogy micsoda gyönyörűséget kaptál, akkor a súlytöbblet elfogadása (és minden egyéb kínlódásé)értelmet nyer.
2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!