Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán adnak...

A debreceni klinikán adnak betétet vagy vinni kell? MIlyen betét kell? Tudom hogy Tenna lady, de azt nem tudom hogy abból milyen.

Figyelt kérdés
Vettem egyet,tenna lady extrát,de most megnéztem és lehet kicsi.:(
2012. nov. 7. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem, de majdnem ugyanilyen a kórházi is. Nem tudom, hogy Debrecenben adnak-e, de szerintem igen.

2012. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tena Comfort Mini Super

Most néztem meg, én ilyet vettem, megmaradt a fele, pedig 28 darabos.

Ez olyan pelenkaszerű, kb. 1800 Ft volt a Dél-Pesti Kórház patikájában, és sima bugyival kényelmes, vagy vehetsz hozzá tena rögzítőnadrágot, az kb. 400 Ft.

Nem baj, hogy vettél kisebbet, mert 2. vagy 3. naptól már használhatod is, kényelmesebb is, és elég is lesz.

2012. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első két napban kellett a Tena, utána elég volt az éjszakai Always is. Nálunk adtak betétet, igaz nem a klinikán szültem. Inkább vigyél magaddal, legfeljebb majd hazahozod.
2012. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

nem kell vinni betétet adnak napi 5 dbot,ez elég lesz.

mint ahogy a babának is jár napi 5 pelus.


hálóinget azt vigyél mert azt már nem adnak az osztályon.

2012. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
2012. nov. 8. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!