Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez így normális? Mi ez?

Ez így normális? Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint 2 hónapja szültem, október 20án elkezdtem vérezni miután szeretkeztünk a párommal. Elmentem orvoshoz és azt mondta valószínűleg megjött az első menstruációm. Több mint 2 hét után múlt el, tegnap előtt megint láttam barnás foltokat a tisztasági betéten. Mára már még több lett, de még mindig nagyon enyhe és még mindig barna.


Most akkor mi ez?


A dokim írt fel méhösszehúzót, azt mondta váltsam ki ha nem múlik a vérzés de lehetnek tejelapasztó mellékhatásai is. Most akkor mit csináljak? Hívjam fel?



2012. nov. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj a dokival!
2012. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, az lenne a legokosabb, ki mer itt neked orvos helyett látatlanban tanácsot adni?
2012. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én merek tanácsot adni, mert ártalmatlan:

Napi 1000 mg C vitamint szedj be!

Vérzéscsökkentő hatása van, így szülés után főleg!

Nekem ezt doki ajánlotta, mert szülés után 10 hétig véreztem, volt benne gyermekágyi vérzés, mensi, barnázás, minden...és az én dokim nem akart egyből gyógyszert írni, ezért ajánlotta a C vitamint (pezsgőtablettában a legjobb). Nekem bevált!

2012. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor gyorsan fel is hívom. :( Köszönöm a válaszokat!


Még egy kérdés: Szerintetek lehet már tampont használnom?

2012. nov. 8. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Szülés óta szedek napi 1000mg C-vitamint a védőnő ajánlására. Igaz, nem emiatt, de úgy látszik a vérzésre nekem nem használ.
2012. nov. 8. 13:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal, azt mondta a fogamzásgátló miatt van. :(
2012. nov. 8. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy fogazásgátlót szedsz, Hát akkor persze, hogy nem ér "semmit" a C vitamin.

Én nem szedtem, mégis véreztem. De a szoptatás alatt szedett fogamzásgátlóknak hírhedten ilyen hatásuk van. Hát akkor sokat nem tehetsz, max. abbahagyod és más védekezési módot keresel.

2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!