Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normalis hogy nem felek a...

Normalis hogy nem felek a szulestol?

Figyelt kérdés

Elso babamat varom!:) mindenki kerdezi h felek e mar? De felelem egyaltalan nincs inkabb izgalom es turelmetlenseg! A ferjem jobban fel szerintek...:D

A csaszar az mar egy mas kerdes attol rettegek! De bizom abban h tudok rendes uton szulni.

37+4 hkm


2012. okt. 28. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál én sem féltem, másodiknál igen. Aztán most a harmadiknál egyenesen rettegek:D

12hkm.

2012. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első jól írja :)azért nem félsz.mert nem tudod mitől kéne:) :)de jobb így nem parázol rá előre.....
2012. okt. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sem félek. Nekünk is első baba.Szerintem is azért nem félek, mert nem tudom, hogy igazából mi is vár rám.Aki nem élte át még, az úgysem tudja elképzelni, hogy milyen.:) De én már nagyon várom! :)


37+4 hkm

2012. okt. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is első baba lesz, és pont ahogy Te is, a természetes szüléstől egyáltalán nem félek csak a császártól. Rám is furán néznek emiatt.

Sőt nekem mondták h nehogy nézzek szüléses videokat, mert rettegni fogok, hát azóta még kevésbé félek mert már tudom mi a folyamata.

Tudom hogy fájni fog, de valahogy nem tudok félni tőle.... És pont én, aki órákig tartó drámát tudok lerendezni, egy egy vérvétel előtt. :D


De szerintem sokkal jobb így, h nem parázzuk túl, mert így tudunk majd koncentrálni, és nem pánikolni fogunk.

Könnyű szülést


20 hkm

2012. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első baba, én se félek, de leginkább azért, mert nem vagyok hajlandó a történeteket meghallgatni, nem nézek meg ilyen videót, semmi. Egyszer nyár elején, a húgom szülésekor elolvastam a könyvben az idevágó részt és ennyi, nem akarok jobban belemélyedni. Majd ott mondják, h mit hogyan. A húgom volt szülésfelkészítőn is, mondta, egy szó nem volt arról, hogy zajlik a szülés, hogy kell lélegezni, hogy kell ellátni a babát, így én már nem is éreztem szükségét annak, hogy elmenjek ilyen okításra.


Én a császártól se félek, maximum attól, hogy nem vágják-e meg szegény pici lányomat.

2012. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

34 hkm

Ez lemaradt az előzőről

2012. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Normális hát,hogy nem félsz a szüléstől.
2012. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Annak idején én sem féltem a szüléstől, és a császáról sem. Inkább a császártól csak tartottam, mert azt mondják, nehezen gyógyul, de szerintem ez is olyan dolog, hogy ha nem azzal vagy elfoglalva, hogy rajtad van egy óriási sem, akkor nem lesz gond. Mikor szültem a kisfiam, 2 szobatársam volt. Az egyik 3 nappal korábban szült természetes úton, és annyira megviselte a dolog, hogy bent kellett maradnia plusz két napot, mert ő nem bírt mozogni a fájdalomtól. A másik kismamát meg kellett császározni, egy napon jött világra az ő gyerkőce is az enyémmel, és olyan szépen gyógyult, és erőt vett magán, és inkább nem foglalkozott vele, hogy a végén 3-an egy napon jöttünk haza. Úgyhogy szerintem ez is emberfüggő.

Őszintén szólva a szülésnél nem kell semmitől sem tartani. Persze, fáj, de utólag visszagondolva, 8 hó távlatából, nem volt olyan vészes.

Könnyű szülést, és kitartást!

2012. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ez jo hir h ti sem feltek! En elegge sok szulos videot neztem , ez sem rettentett el a dologtol!!nagyon varom mar h tul legyek rajta!!!!:)
2012. okt. 29. 09:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Augusztusban született meg az első Kisfiunk én sem féltem a szüléstől pedig még egy fogfájás is kikészít. Talán ezért is tudtam jobban ellazulni mert nem paráztam rá a dolgokra már hónapokkal korábban.Meg is lett az eredménye 4 óra alatt megszületett mi kis Drágánk és nem volt olyan borzasztó ahogy mesélték nekem is..Már holnap szülném a tesót :)10 hetes kisfiú anyuja
2012. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!