Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti intim szőrtelení...

Szülés előtti intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Kismamák! Ti hogyan mentetek szülni? Borotváltatok odalent, vagy csak igazítottatok? Vagy teljesen leszedtétek? Vagy egyáltalán mit javasoltok? Mit tapasztaltatok? Odabent mennyire borotválnak? egy nem soká szülő km

2012. nov. 9. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Én szülni szőrösen mentem mindkétszer:)

Csak a gátadnál borotválnak le.

Most még látom a lenti részt, de bikinivonalba szőrtelenítek:)

14hkm.

2012. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a 37. héttől bennt feküdtem. Végül programozott császárom lett. Előző este teljesen leborotváltam, de gondolom kicsit viccesre sikerült, mert megigazították.

Könnyű szülést.

2012. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Mivel nekem császár volt, így inkább a has alatt közvetlenül borotválta a csaj.

2012. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Mivel egyébként is szőrtelenítek, így szülni is úgy mentem. Ha nem szoktál szőrteleníteni, javaslom, hogy szülés előtt inkább vegyél egy tubus szőrtelenítő krémet és szőrteleníts otthon. Kíméletesebb, mint a borotva, ráadásul a szőrbenövés esélye is sokkal kisebb, mint borotválás után.
2012. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom, hogy krémet terhesen nem szabad.
2012. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne szabadna krémet? Ez most meglep, honnan veszed ezt?
2012. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
en kopasz barackkal mentem szulni a ferjem borotvalt le jobb volt a gyerekagyban es nem biztam a korhazban inkab a sajat ferjem borotvaljon mint valaki idegen.
2012. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Abban a kórházban ahol szültem mindenképpen borotválnak, és én is mint az utolsó, inkább a férjemre bíztam, inkább ő frissen bontott borotvával mint egy idegen nő ki tudja mivel ilyen kényes helyen...
2012. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én kozmetikushoz járok rendszeresen gyantáztatni,úgyhogy teljesen leborotválva mentem.
2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha megcsinálod otthon sajna... :(

Én hétfőn borotválkoztam, és csütörtökön szültem, gondoltam az a pár mm, amit 3 nap alatt nőni tud, csak nem zavar mondjuk gátvarrásnál...tévedtem :(

Nagyon aranyos volt a csaj, de hát simán vízzel leborotválni azt az intim területet...hát kicsit összerezzentem, pedig tényleg alig kellett megigazítana, nem több centis dzsungelt :)

Egyébként szerintem a gát környékére koncentrálnak főleg, max bikinivonal...

2012. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!