Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik egy lézeres...

Hogyan történik egy lézeres szőrtelenítés? Mennyi ideig tart? Mennyibe kerül? És lehetséges-e egyáltalán terhesen szemérem dombon és bikini vonalon? Tapasztalatokat írnátok nekem?

Figyelt kérdés
Hormonbeteg vagyok kamaszkorom óta és bármilyen más módszertől ronda szőrtüszőgyulladásaim szoktak lenni intim részeken. Máshol tudom mindennnel szedni, de ott alul sajnos nem, mert már kétszer is a sebészeten kötöttem ki emiatt. És mivel császáros leszek, előzőleg is emiatt fertőződött el a vágás hegem, mert szülés előtt a szeméremdombomon leborotválták és begyulladt a vágás közelében a szőrtüsző. Ezt szeretném elkerülni. Erre a lézeres végleges megoldásra gondoltam, ez nekem olyan klassz dolog lenne. Írjon nekem aki ismeri a vele kapcsolatos infokat!Köszönöm!18hkm
2012. márc. 1. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik pasim csináltatta a hátát, mert nagyon szőrös volt. Azt mondta, hogy nagyon fájdalmas volt, több kezelés kell. És neki is volt tőle szőrtüsző gyulladása. És nagyon drága is, de nem tudok pontos összeget. Szerintem terhesnek nem vállalják.
2012. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy lézertől nem lehet szőrtüszőgyulladás.
2012. márc. 1. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pont terhességem végén láttam egy ilyen akciót valamelyik bónuszos oldalon. Terhesen kifejezetten káros lehet. Szoptatás alatt azért nem ajánlják, mert a szervezeted közben mindenféle hormonokat termel, így nem garantált a hatékonyság.
2012. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sem terhesség, sem szoptatàs alatt nem végezhető!!! De még az is lehet, hogy a hormonbetegséged is kontaindikàció... Egyébként attól függ, hàny alkalom kell, hogy hàny periódusban nő ki a szőröd. Ez lehet 4, de 14 is. Egyénenként vàltozó. Kb. 4-6 hetente végezhető a kezelés, és késő tavasztól késő őszig nem végezhető az UV sugàrzàs miatt, mivel ez egy fény-hő teràpia. A fény a szőrön àt lejut a tüszőbe, ahol gyakorlatilag elégeti a matrix-sejteket.
2012. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor én már teljesen tehetetlen vagyok és semmit nem tudok azellen tenni, hogy majd megint elfertőződjön a mútét után a hegem és veszélybe kerüljek. Tud valaki olyan szőrtelenítési módszert ami nem okozhat szőrtüszőgyulladást?
2012. márc. 1. 21:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként nem termel hormonokat a szervezet a kezelés alatt, és hosszú tàvon jó befektetés. :) Csak nem àllapotosan.

Cukorpasztàt próbàltad màr? Esetleg luffa szivaccsal dörzsölni a bőrt mikor kezd kinőni a szőrszàl? Mivel azért gyullad be ugyebàr, mert ott a szaru amitől nem tud kibújni a szőr...

Van még egy típusú tartós szőrtelenítés, azt enzimekkel csinàljàk, de terhesség kizàró ok itt is.

2012. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én a hugommal mult héten voltam,mondjuk ő nem terhes.De nem fáj egyáltalán és kb.5 perc volt az egész.De én terhesen nem hiszem,hogy csinálnám.
2012. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az 5 perc mondjuk elég gyors. Alapos volt?

Kifejezetten ilyen kezeléseket végző szalonban voltatok?


Egyébként szakember nem végezhet ilyen àllapotban kezelést. És még sok-sok kontraindikàciója van, amiről előtte nyilatkozni kell és alàírni egy papírt amivel vàllalod - esetleg kontraindikàció ellenében is - a kezelést. Elég sok emberen nem végezhető.

Szóval nagyon-nagyon oda kell figyelni, mert egy ilyen géppel bizony lehet kàrt okozni ha nem hozzàértő ember kezeli. Sajnos talàlkoztam màr ilyen emberekkel.

2012. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És milyen az a lufszivacs?Nem is hallottam még ilyet.
2012. márc. 1. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is érzékeny a bőröm, de szőrtelenítő krémtől még sosem gyulladt be. Már próbáltad a krémet?

Esetleg megpróbálhatod szülés előtt nagyon rövidre lenyírni a szőrt, hogy ne borotválják le.

Én semmi esetre sem kísérleteznék a helyedben terhesen lézeres szőrtelenítéssel.

2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!