Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lézeres szőrtelenítés káros...

A lézeres szőrtelenítés káros lehet-e 2 napos terhesség esetén?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és ma úgy szeretkeztünk a férjemmel, hogy nem védekeztünk, mivel babát szeretnénk. Holnaputánra időpontom van lézeres szőrtelenítésre és félek, hogy kárt tennék a magzatban. A szőrtelenítő kúra kezdetén felhívták a figyelmemet arra, hogy amint teherbe esnék le kell állnunk a kezeléssel. A menstruációm 8 nappal ezelőtt jött meg, de azóta már elmúlt.
2012. febr. 28. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

2 napos terhesség? Wtf. ? Az, hogy szeretkeztetek védekezés nélkül, egyáltalán nem jelenti azt, hogy teherbe estél. Már ne is haragudj, de ez így elég bután jött le ez a kérdés :-)


Ha meg azt mondták, hogy abba kell hagyni, ha... akkor ne folytasd, lehet másképp is szőrteleníteni. Miért kockáztatnál? 27hkm

2012. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 napos terhesség nincs. Amúgy meg nem teszel kárt benne, már ha megtermékenyül egyáltalán!
2012. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz nem biztos,hogy teherbe estem, de az is lehet, hogy mégis.Ha esetleg igen akkor káros lehet vagy sem? Bárki lebutázhat az általam feltett kérdésért, de akkor is szeretném tudni a választ. :)
2012. febr. 28. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük az elején!

Eleve kicsi az esély,hogy a 8. napon összejöjjön a baba.

Másrészt két napos terhesség nincs. Akkor még be sem ágyazódott,ha egyáltalán megtermékenyült a petesejt!

Szóval a kérdésre válaszolva, nem, nem káros!

2012. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem igazán értelek ne haragudj!

te írtad, hogy felhívták a figyelmedet arra, hogy ha terhes leszel, akkor abba kell hagyni a kezelést

na most akkor ebből szerinted mi következik? káros vagy sem a magzatra?

2012. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem kérj másik időpontot biztos ami biztos. Ha nem így teszel idegbeteg leszel amíg a várod, hogy megjön vagy nem.:-) Pontosan nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én nem mennék el.

Boldog babavárást: 36 hetes kismama

2012. febr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off: én 35 hetes kismama vagyok, a bébim a 8. napon készült...

On: Ha megmondták, hogy terhesség esetén le kell állni a kezeléssel, akkor miért itt kérdezed meg, hogy baj-e? Igen, akkor valószínűleg baj. A másik: ez milyen kezelés? Mert amikről én hallottam, az több hónap, mert több kezelés kell a végleges állapot eléréséhez. Akkor viszont nem értem, hogy miért vágtál bele, ha már babát szeretnétek...

2012. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tavaly októberben kezdtem a kezeléssorozatot és ez lesz a 4. alkalmam. Az általam feltett kérdést kicsit meggondolatlanul tettem fel itt az oldalon, ezt bevallom. :) (Nyilván azért is jött létre ez az oldal, hogy tisztábban lássunk...)

Nos 4-én lesz ovulációm, tehát még meg sem termékenyülhetett a magzat. Addig is mindennap sex és a többit majd megírom, amint lesz változás!

CSAK POZITÍVAN!!! :D

2012. márc. 1. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!