Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a jobb, ha természetese...

Melyik a jobb, ha természetesen beindul vagy indítanak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van különbség esetleg időben, tehát, hogy az indítás mondjuk kevesebb fájdalommal jár, rövidebb ideig tart mintha term.-en indulna?

Várom a válaszokat...


2012. nov. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkeppen az a jo ha termeszetesen beindul a szules ,mert ez a termeszet rendje es ha ebbe beleszolnak amikor kell akkor kiszamithatatlan kovetkezmenyekkel jarhat nem kell feltetlen rosszra gondolni pl ,hogy lassan tagulsz, jobban faj , vagy esetleg csaszarral vegzodik a szules ,mert nem mindegy ,hogy a szules magatol indul be vagy kulonbozo szerekkel rakenyszeritik a szervezetedre,hogy namarmost szulnod kell...
2012. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A természetes jobb (már, ha nincs probléma!)! Az indításnál mesterségesen viszik be az oxitocint, aminél nem tud az agy természetes fájdalomcsillapítókat termelni (ha magától termel oxitocint, akkor viszont tud). Ha magától indul be, lehet, hogy hosszabb (bár ez sem feltétlen), de sokkal kevésbé fáj. Ezért fontos, hogyha nem kell, ne használjanak oxitocint (bár sajnos sok kórházban még rutin...).
2012. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem a természetes sokkal, sokkal jobb.
2012. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Indítással sokkal-sokkal jobban fáj.
2012. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem feltétlenül fáj. Nekem 2 üveg infúzió folyt le, összehúzódások voltak, de csak a derekam fájt kicsit, nem tágultam, császár lett. Szóval, nekem nem fájt a vajúdás sem, az orvosom vizsgálata volt a legrosszabb. A császár alatt az érzéstelenítés miatt, éjjel a fájdalomcsillapítók miatt.
2012. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
természetesen beindul jobb csodálatosabb
2012. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel hordtam túl a babámat,amikor betöltöttem a 41.hetet meginditották a szülést.Felküldtek a szülőszobára megigyelésre,hallgatták a szÍvhangot,aztán úgy döntött az orvos,hogy burkot repesztenek.7 óra alatt 1 centit tágultam,infúzióba majdnem 2 oxitocyn ment le mire megszületett a baba.Szóval szerintem ha magától indul meg kevesebb szenvedéssel járt volna,Így 11óra alatt lett meg,végig kb 3 perces fjásaim voltK.dE MEGÉRTE :)
2012. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!