Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan aki nem rakja...

Szules utan aki nem rakja mellre a babat, annak is beindul a teje?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, csak talán lassabban.

Persze előbb utóbb mellre kell tenni, és minél hamarabb, annál jobb!

2012. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem szülés után még nem tudták kihozni szopizni a babámat, mert nem állt el a vérzésem, és még volt egy kis műtét utána, egész éjjel a szülőágyon voltam, mozdulatlanul. Másnap délben hozták be, akkor kapott először cicit. De nem volt gond, mert ettől függetlenül lett tejem. :)
2012. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem előbb indult meg a tejem és csak utána raktam a mellemre. Mivel császáros voltam, ezért 1 napot feküdtem az őrzőben, következő nap még alig álltam a lábamon, csak késő délután mehettem be megnézni a fiamat, akkor még csak ismerkedtünk, mert még a csövek is lógtak ki belőlem és azon az éjszakán indult be a tejem és reggel volt az első szoptatás. Ez a szülést követő 3. napon volt. Nekem szerencsém volt, mert hiába voltam császáros, de hamar lett tejem és szerencsére bőséges is, még utána fejni is tudtam pluszba.
2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, annak is. Én sem tettem mellre, csak 12 órával szülés után, mert annyira véreztem, hogy nem vittek le a szülészetre, hanem megfigyelésen maradtam a szülőszobán. 2 napig szopizott, vagyis úgy csinált, de igazából nem volt még mit, csak az előtej. Ez beindította. Ezután 10 napig nem szopott, mert átkerültünk az intenzív osztályra, ahol nem volt lehetőség szoptatni, csak tápszert kapott. Addig fejtem, de nagyon nehéz volt, alig jött le 30-40 ml a két mellemből. Féltem is, hogy annyira hozzá fog szokni a cumisüveghez, hogy nem fog szopni. Aztán mikor hazajöttünk mellre tettem, és mivel már annyira éhes volt, nem volt más választása szopni kezdett, és azóta is szépen szopcsizik szerencsére.
2012. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Császáros voltam, a babámat elvitték az intenzívre. 2 nap múlva megindult a tejem, elkezdtem fejni és hordtuk be neki. Majdnem 2 hetes volt, amikor mellre tehettem. Most 4 hónapos, azóta is van tejem, igaz nem túl sok, mert pótolnom kell, de a napi adag több, mint felét fedezi.
2012. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
nekem egyik babámat sem rakták mellre rögtön.(3 gyerekem van)Hanem amikor következett a szoptatási idő akkor kaptak először.Mégis tudtam szoptatni mind hármat.Az a 2-3 óra már nem számít.
2012. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szombaton császároztak, szerdára lett tejem. A babám korszülött volt így ő szerdáig inkubátorban volt, addig nem is szoptathattam, mégis lett tejem.
2012. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!