Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha vizsgálattól megy el a...

Ha vizsgálattól megy el a nyákdugó, akkor is elkezdődött a folyamat, vagy más az, ha magától megy el?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a távozása után még akár 2 hét is lehet a szülés, csak azt nem tudom, számit e,hogy magától megy e el vagy nem.
2012. nov. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a 37 hét végén kezdett el távozni.

41 hetes vagyok és még mindig folyik..

de holnap szülésindítás..


szóval hogy számít nem számít gőzöm sincs..

valakinek egyszer csak elmegy és indulnak szülni

valakinek mint nekem hetekkel előtte elmegy és mégse történik semmi..

2012. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy :) Nekem az első darab még az első ask előtt lépett le, az utolsó pedig 40+6 napon, a vajúdás alatt már
2012. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel szülés előtt 3 héttel távozott, másodikkal szülés előtt 1 héttel.

Most szülés előtt 1 héttel, majd szülés előtt 2 nappal megvizsgált a doki. Hazaértem és onnantól folyamatosan jött belőlem ez a nyákos-véres cucc (bocsi), elkezdtem görcsölgetni is. 2 nap múlva szültem, de 2 nap alatt tök zártról 2 ujjnyira nyíltam és egy órán belül megszültem. :)

2012. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első amnioszkópiás vizsgálatom után ment el nyákdugó, rá egy héttel szültem.
2012. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó csakmert én nem tudom,hogy a nyákdugóm távozott e. Kicsi rózsaszines-pirosas vékony darabkák, utána rózsaszin pöttyök a bugyin éjjel, ma meg már semmi. Csak a hüvelyem fáj,meg a derekam akar leszakadni
2012. nov. 12. 14:43
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és nem volt kocsonyás állaga..
2012. nov. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!