Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A lányomat túl hordtam és...

A lányomat túl hordtam és végig zárt volt a méhszáj. Most ikreket várok. Lehetséges h ők is sokáig bent maradnak és zárva marad a méhszáj?

Figyelt kérdés
Végül császárral szültem.
2012. nov. 13. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod te magad is hogy minden terhesseg mas. Nincs garancia semmire. Szeretnenk tudni hogy mire szamithatunk de igazabol nincs lehetosegunk kiszamitani az ilysemit. Gatulalok az ikrekhez!!!! Jo egeszseget kivanok mindnyajatoknak! Miutan csaszarral szultel eloszor nagy eselyed van arra, hogy az ikrek is ugy fognak szuletni, marcsak azert is mert ketten vannak es a sebed sokkal jobban elvekonyodhat.

En ugyanigy szultem a kisfiamat igaz csak 4 nappal hordtam tul. Szeretnenk masik Babat! Rendesen megvaltas, hogy nem kell 2 napig vajudnom ujra a hiabavalosagig.

Csak az egeszsegetek fontos!

2012. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra készülj, h a 39-40. hétig nem "húzod" velük, hiszen ketten vannak, kevesebb a hely jóval, gyorsabban ki kell jönniük. De ha már a 36. hétig" elcipeled" őket, az ikreknél soknak számít :)
2012. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nem húzhatod velük végig, hidd el, csinálnak maguknak helyet. Én 39+6-ra szültem a több, mint 3 kilós ikreimet, sőt, az utolsó hetekben forgolódtak a legtöbbet. A 36. hétig 3000-es volt a méhszájam, onnan kezdett rövidülni, nyílni, 2000, majd 2111 lett. 2222-essel indítottak.

Mivel császároztak már egyszer Téged, így tényleg sokkal nagyobb az esélyed egy újboli császárra, sőt, a nagy pocid miatt, majd ami lesz, majd biztos tényleg nagyon figyelni is kell. Ettől függetlenül zárva maradhat a méhszájad és kihúzhatod akár a végéig is. De az is igaz,hogy nem baj, ha egy kicsit elöbb jönnek! Az én dokim annak idején már a 34. hét betöltését is "ünnepelte", mert onnan már azért nem lett volna nagy gond. De húzd ki a 37.-ig!!! Gratula!

2012. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!