Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+1 hetes vagyok. Belső...

39+1 hetes vagyok. Belső méhszáj 1 ujjnyira nyitva. Mennyi lehet még?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden még zárt volt a belső, ma 1 ujjnyira nyitva. Viszont elég hátra kellett nyúlnia azt mondta hátrébb van bár nem jelent semmit. 30. hét óta fejvégű, 2. baba. Amit még mondott a Dr. hogy már jó puha méh. (bocsánat hülyeséget nem akarok írni de valami ilyesmi).


Nagyon nehezen birom de amennyire lehet természetes szülést szeretnék, lányomat 42. héten indították


2012. okt. 16. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Akármennyi. Nekem 39+6 hetesen mondta ezt a nőgyógyászom, és elég nyugodtnak tűnt. Aznap este elment a magzatvizem, és másnapra megszületett. viszont kellett oxitocin, mert a Jóistennek sem akartam annál az 1 ujjnyinál jobban kitágulni...
2012. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nagyon jó volna a héten túlenni rajta!
2012. okt. 16. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
én 39 hetes vagyok pont és ugyanígy belső 1 ujjnyira nyitva... a pocaklakót kérdezd, hogy mennyi lehet még :) Ő dönti el:)
2012. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na akkor szorítok neked is! :) hol szülsz utolsó?
2012. okt. 16. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság :)?
2012. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegeden
2012. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!