Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mielőtt elfolyik a magzatvíz,...

Mielőtt elfolyik a magzatvíz, tényleg van egy pukkanás a hasban? Milyen érzés? Érezni, és hallani is lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nem mindig van hang, és nem mindig érezni. Gyakran olyan is van, hogy csak kicsit reped (mondjuk a teteje), és szivárogni kezd, van, hogy a kismama nem is gondolja, hogy az magzatvíz.
2012. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam a zubogó magzatvíz elfolyás volt.

Lehajoltam picit, igazítottam a nadrágomat, pukkanás (kívülről nem hiszem, hogy hallani, inkább érzed, mintha egy húr pattanna el), és azonnal elöntött a víz.

Ha picit reped a burok, az nem biztos, hogy érezhető, álmodban is megtörténhet, és akkor csak csordogál a víz.

2012. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mind 2 szer szivárgott

elsőnél nem volt pukkanás,másodiknál aludtam :) :)

2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy pukkanást hallottam és éreztem is. Olyan érdekes nyomás féle érzés volt amikor hallottam a pukkanást/repedés hangot. Alig értem ki a WC-re.
2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi. Egyszer csak elfolyt. Nem igazán éreztem semmit.
2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam vajúdás közben ment el a magzatvíz. A szobában volt még két kismama és hallották a hatalmas pukkanást majd árvízszerűen elöntött a víz :) a tágulás és szülést is nagyon felgyorsította (szerencsére)
2012. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én több pukkanást is észleltem. Először egyet, az igazán fel se tűnt volna, aztán pár perc múlva min. 5-t egymás után. Aztán elöntött a magzatvíz.
2012. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem is vettem észre amikor elfolyt a magzatvíz.Fájásokkal mentünk be a kórházba és ott mondta a doki hogy a magzatvíz már elég régen elfolyt :(

Szobatársam pont nst-n volt amikor megrepedt a burok,azt mondta úgy érezte mintha rugott volna egy nagyot a baba és amikor megmozdult elöntötte a víz :)

2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moncsycsy ***** válasza:
nekem éjjel 1kor álomból ébresztett(ha jól emlékszem pont szülésről álmodtam) halottam és éreztem is a pukkanást. a doki szerint valahol felül repedt ezért volt burokrepesztés. 12:10-ig vajúdtam.
2012. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam vajúdás közben repesztették meg a burkot, de az egy felüdülés volt annyi fájás közepette, nekem egy kicsit enyhültek a fájások,
2012. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!