Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó nedvesség érzés a...

Állandó nedvesség érzés a hüvelyben is utalhat magzatviz szivárgásra?

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavar, már emlitettem a dokinak is, azt mondta nem magzatviz. Csak ritkán és kicsi foltot hagy a fehérneműn. Másnál is van ilyen?
2011. szept. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A patikában lehet kapni lakkmuszpapírt, vegyél és keresd ki a neten a magzatvíz ph-jának értékét. Ujjaddal kennj hüvelyválladékot a papírra és nézd meg, h h színeződik. (Úgy emlékszem, h ha nem magzatvíz, akkor méregzöldnek kell lennie, de ez nem 100%) Ha a magzatvíz ph-ja szerint színeződik, akkor be mész a kórházba, ha nem, akkor meg megnyugodsz. Sztem ez a legjárhatóbb, leg idő és pénztakarékosabb út. Elvileg van még magzatvíz érzékelő betét is, de sztem az nagyon drága.
2011. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális velejárója a terhességnek, hiszen vérbő lesz odalent az egész berendezés. Gyakori a bővebb folyás is. Ha a dokid megvizsgált és megnyugtatott, akkor ne idegeskedj feleslegesen! :)


Ha magzatvíz lenne, akkor folyamatosan csordogálna és nem kicsi foltot hagyna, hanem rendszeresen eláztatná a fehérneműt. De ha eddig nem volt gond a terhességeddel, akkor indulj ki abból, hogy nem is lesz, mi oka lenne a szivárgásra?

2011. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
velem is pont ugyan ez van én most 24 hetes vagyok és te?majd meg írnád hogy mit csináltál?
2011. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, voltam, 20 hetes vagyok. Én is mondtam a dokimnak és azt mondta, hogy nem magzatvíz, a szervezetünk így védi a babát, hogy több a folyásunk, de ezt már neten is olvastam:) Nyugi kismamik, én is nagyon féltem, de nem magzatvíz.:)
2011. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!