Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami tippelős, kínai...

Van valami tippelős, kínai vagy bármilyen módszer, amivel meg lehet mondani mikor jön a baba?

Figyelt kérdés

Szerdán töltöm a 39.hetet,de már annyira türelmetlen vagyok.Valakinek hamarabb,valakinek később jön,olyan jó lenne tudni..Tudom,hogy a kiírt napon a babák 5%-a születik.

Tudom,hogy ezt nem lehet megmondani,de hátha valaki ismer valami hokusz-pokuszt,és az bejönne


2012. nov. 19. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyes helyeken a dokik tudnak hókusz-pókuszt. Láttam már nem egy olyat hogy a doki megmondta a betegének hogy most úgy vizsgálja meg hogy beinduljon a szülés és lám pár órával később a szülőszobán van.
2012. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítólag a lányok kíváncsibbak, hamarabb kint akarják tudni magukat, a fiúk nehezebben indulnak :)


Én másról nem hallottam még.


Egyébként nekem az orvos, mikor betöltöttünk a 40 hetet és még semmi előjele nem volt a szülésnek, az együttlétet javasolta. A spermának méhszájérlelő hatása van állítólag. Szoktak még az anyukák lépcsőzni, bevásárolni, én mindent csináltam, hiába :)


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2012. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt hallottam,hogy a magzatmozgástól lehet kiszámítani. pont félidőben mozdul meg a baba. hát nem tudom mennyire megbízható,mikor itt sokat olvasom,hogy már 14-15-16 hetesen érzik a babát... elég sok koraszülött van akkor :) én a 19. héten éreztem, kíváncsi vagyok,hogy a 38. héten szülök-e :)

mondjuk szerintem ezek mind butaságok. abban mondjuk hiszek,hogy vannak szülésbeindító praktikák, de kiszámítani tuti nem lehet!

2012. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a 19. héten éreztem először, és 40+6 napon szültem :D


Azt mondják, a magzat mérete is módosíthatja a szülés dátumát, nálam ez se jött be, 4470 grammos babát szültem :)

2012. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet megjósolni.Végig volt egy megérzésem hogy hamarabb szülök, a hasam már 34 hetesen leereszkedett,az arcom 36 hetesen eltorzult.A védőnők mondták is hamarabb babázok mint gondolnám.Ehhez képest 40+2 hétre született a 4kg-os babám.
2012. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!