Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült-e idén a Jahn...

Kicsi Judit kérdése:

Valaki szült-e idén a Jahn Ferenc kórházban Dr. Páczai Anita doktornőnél? A szülés ára érdekelne, választott orvosom

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,én nála szültem.

Szép emlék,nagyon jó orvos!

Én rákérdeztem nem mondott fix összeget,amennyit gondolunk.

Úgy tudom a rendelés 10xét szokták,azonban mi "csupán" 50 e ft-ot tudtunk adni.Azóta már a második gyerkőc is úton van,24 hetes vagyok:),és ugyanolyan lelkiismeretes.

2012. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 e ft a magánrendelése alkalmanként. Sajnos nekünk túl drága ő.
2012. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Esetleg valakinek van friss tapasztalata a doktornőről, és az árakról? Elég orvost fizetni, vagy kell szülésznő is? Nekik mennyit "kell" fizetni? Köszönöm előre is ha valaki leírja a tapasztalatait.
2015. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg 13 ezer ft a magánrendelés, és 130 ezer a szülés, nekem ezt előre megmondta. Szülésznőt nem kötelező választani, csak lehet, annak nem tudom mennyi az ára, de a fele árat szokás mindenhol kb. adni mint amennyit az orvosnak adsz. A magánrendelőjében az asszisztense egyben szülésznő is, együtt is szoktak dolgozni.
2015. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Januárban szültem nála. A vizitdíj 10szeresét illik adni, de még szülés előtt beszéld meg vele. Mi 100.000 Ft-ot adtunk neki. Örülök, hogy ő volt a dokim, a gátmetszésemből semmi nem látszik. A xxii. kerületi asszisztense szülésznő is. Mi kértük, hogy legyen ott a szülésnél. Teljes biztonságot adott a jelenléte, végig figyelt rám, segített, tágított. Neki az orvos díjának felét szokás adni. Nem bántam meg, hogy felkértük. A várandósság alatt is bármivel keresettem. Csak jót tudok mondani róla. Tömös tagjának hívják. Ha érdekel még valami, szívesen válaszolok!
2015. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval: Tömös Tamara a neve.
2015. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most, májusban szülök a doktornőnél és a választott szülésznőm az Váci utcai rendelésén dolgozó asszisztense, Godóné Gizi. A borítékot mikor adtátok oda neki/nekik? Rögtön szülés után, vagy kórházelhagyáskor, esetleg 6 hetes kontroll vizsgálaton? A szülésznővel még találkozik az ember a szülés után? Köszi
2015. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!