Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elitélendö ha...

Szerintetek elitélendö ha valaki 15 évesen terhes lesz és meg is szüli? Ugy hogy az apuka mellette maradna mert szeretne kis babát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem az elítélendő, hogy megszüli, hanem az, hogy 15 évesen olyan aktív szexuális életet él, amely miatt teherbe esik. Szvsz egy 15 éves kislánynak nem a gyerekszülés lenne a dolga, hiszen még maga is gyerek, valószínűleg a szüleinek kell eltartania a kisunokát. Egy nő akkor szüljön gyereket, ha: tervezte, el tudja tartani, alkalmas rá.
2012. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Sok múlik a körülményeken, de én sem pártolom, hogy 15 éves gyerekek szexeljenek, pont az ilyen esetek miatt.


A szex természetes következménye a terhesség ÉS a gyerekszülés.


Addig rendben van, hogy megszüli.

De a történet nem itt ér véget, sőt itt kezdődik csak igazán.


Akkor mi van, ha apuka három év múlva mégis inkább élni szeretne?! 18 évesen ott marad egy gyerekkel, és még GYES-t se kap, szakmája nincs, kisgyerekkel pedig nem tud akármilyen állást elvállalni.

2012. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
én elítélem. egy 15 évesnek az iskola legyen a legnagyobb gondja ne egy gyerek. egyébként se tudja felnevelni, mert még ő is gyerek.
2012. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy megszüli nem, de hogy 15 évesen teherbe esik, az már igen, elítélendő. Eleve nem kéne 15 évesen még szexuális életet élni, bár tudom, manapság ez már gyakori, de hogy még védekezni sem tudnak, az elég elkeserítő.

Egyébként meg az egy dolog, hogy akkor apuka mellette marad, de vajon meddig? A nehézségek még csak a gyerek születése után jönnek. A másik, hogy picit inkább a nagyszülei nevelnék, és tartanák el, mert még maga a 15 éves anyuka is gyerek, nevelésre és eltartásra szorul, na meg jó lenne, ha legalább a középiskolát befejezné. Én szerintem nem a nagyszülőknek kell szülni.

2012. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%

Fiatal anyuka vagyok én is, de azért 15évesen ne legyen már valaki anyuka!

Egyébként mi ez a sok fiatal anyukás, terhesség kérdés?

2012. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is az elítélendő, amit előttem leírtak: hogy ebben a korban már szexelnek a kislányok.

És nem, én nem hiszem, hogy az apuka megmarad a kislány-anya mellett, kövezzetek meg, de nem tudom elhinni. Esetleg az esetek elenyésző hányadában, de nem ez a jellemző. Persze, hogy ameddig "csak" terhes az anyuka, addig ugye nem sír a baba, az "apuka" bírja a strapát. Aztán jön a haddelhadd, és inkább elhúz...

2012. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen borzalmasan korai..

1. gyereknek gyereket?

2. mi lesz az iskolákkal? pár év múlva hol fog dolgozni? bizonyítvány nélkül a mai világban..

3. mi a garancia arra, hogy apuka 10 év múlva is akarja a babát? és ha eltelik 1-2 év és egyedül marad az anyuka a gyerekkel, mit csinál? miből tartja el?

2012. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de nekem 15 éves koromban még eszembe se jutott szexelni, pedig most se vagyok sokkal idősebb, szóval nem azért mondom mert más korban éltem. 15 évesen én óriási felelőtlenségnek tartom, de nem az én dolgom, így nem ítélkezem. Minden esetre remélem, ha egyszer lesz egy lányom nem kerül ilyen helyzetbe.
2012. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem, amiért teherbe esett! 15 évesen azt sem tudtam elképzelni, hogy lefeküdjek a pasimmal, pedig nem éltem szent életet én sem, de azért 15 évesen teherbe esni! Hát szomorú, de mostanában tényleg nagyon sok a tini mami. Lassan itt is lehet forgatni az MTV csodasorozatát. :(
2012. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 babybogyo1987 válasza:
100%
15 évesen szexuális kapcsolat??Hol vannak ilyenkor a szülök?..akkor nagyon jó nagymama meg nagypapa lesz a szülőkből.Gratula..biztos jó volt a neveltetés...Szegény születendő kis baba..
2012. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!