Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem volt lehetőségem köszönete...

Nem volt lehetőségem köszönetet mondani és ajándékot adni az ügyeletes szülésznőnek akinél szültem! még pótolhatom?

Figyelt kérdés

úgyis kell menni még a kórházba majd pár hét múlva gondoltam bekopogok a szülőszobára és kérem hogy szóljanak neki, vagy adják át neki az ajándékomat ha nincs ott,.persze lehet nem fog rám emlékezni 6 hét után, de szülés után hulla voltam nem tudtam volna felmászni hozzá az emeletre.


szóval így nem késő még szerintetek?


és írjak valami köszönőlevelet??


segítenétek ?


nem vagyok jártas ezügyben. nem fogadott szülésznő volt,de megérdemelné.



2012. nov. 21. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonlóan jártam, mint Te. Annyi különbséggel, hogy aznap, mikor jöhettem haza, küldtünk be neki egy ajándékkosarat. Épp nem dolgozott, de elkérték a nevünket, és mondták, hogy melyik nap lesz bent, akkor odaadják neki.
2012. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugye Te nem a rezidens ügyeletes orvosos vagy?:SSS
2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem az vagy, visszanéztem a korábbi 2 kérdésed.

Ugyanaz a stílus, a téma, csupa kisbetű minden, sok enterrel.


Miért nem foglalkozol inkább a babáddal és a férjeddel? Tulajdonképpen mit szeretnél tőlünk ezekkel a kérdésekkel?

2012. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!