Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várhatóan 1 hét múlva születik...

Várhatóan 1 hét múlva születik meg a kislányom. De a párommal még nem sikerült dönteni a nevéröl. Jázmin, Laura, Loréna, Szelina, Rubina nevek között vacilálunk. Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 14:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ezek közül a Jázmin és a Laura tetszik bár egyiket sem adnám a lányomnak. A Jázmin már tömegnév a Laura pedig egy számomra nem túl kedves lány neve. (saját szoc. problémám :) ) A Szelináról nekem a szellentés jut eszembe... bocsánat... :D A Loréna és Rubina nem igen tetszik. A Loretta vagy Linett sokkal jobban tetszik, a lányomat Linettnek fogják hívni.

Én nem tudom, hogy ki volt Lolita, de nekem nagyon tetszik az a név, egyik barátnőm kislányát úgy hívják és szerintem nagyon is jó név.

Üdv: 21hkm

2012. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Jázmin vagy Laura
2012. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én is szavazok egyet a Laurára. :)
2012. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Jázmin :)
2012. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hogy hangzik jobban? Vékony Jázmin vagy Vékony Laura vagy esetleg Vékony Jázmin Laura
2012. nov. 26. 16:35
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Vékony Larina?
2012. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Sztem a kettős név már túl hosszú..gondolj csak bele..amikor férjhez megy,felveszi a férje vezeték nevét is..ez sztem már kitolás lenne a gyerekkel szemben,hogy olyan hosszú neve lenne,hogy egy óráig írná a nevét egy papír aláírásakor :)

Nekem a Jázmin név nagyon tetszik,de sztem a Vékony vezetéknévhez a Laura menne jobban.

Vékony Laura. :)

2012. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na melyik nevet választottátok? Megszületett már a csöppség?
2012. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Vékony Laura Jázmin


Szerintem szebb és dallamosabb, ha két keresztnévnél a hosszabb van elöl. :)


Boldog babavárást, könnyű szülést kívánok!

2012. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Szerintem Rubina
2012. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!