Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Viben szülés vagy a sima...

A Viben szülés vagy a sima szülés a jobb? És melyik miért jobb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
erre csak olyan tud érdemben válaszolni, aki mindkét verziót kipróbálta, olyan meg sztem nem nagyon van. Mindenki úgyis csak a saját véleményét tudja szajkózni, akkor kezdem én. sztem sima jobb, mert erről van tapasztalatom, és a vizeset fertőzésveszélyesnek tartom, de igaziból fogalmam sincs az egészről
2012. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal ma Magyarországon az érvényben lévő protokoll szerint vízben nem szabad szülni, vagyis kitolni, csak vajúdni.

Én vajúdtam egyik szülésem alatt a kádban, nekem a meleg víz jól esett, de a kádban magéban nem tudtam olyan pozíciót felvenni, ami kényelmes lett volna, így végül kiszálltam. (=kiszedtek :o)

Amúgy az orvosom nem hivatalosan engedte volna a vízben szülést, és a harmadik babámmal el is határoztam, hogy megpróbálok majd úgy szülni, de az élet máshogy hozta, annyira gyors szülésem volt, (az orvosom be sem ért), hogy meg sem telt volna vízzel a kád annyi idő alatt. :o)

2012. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)....
2012. nov. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!