Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zárt méhszáj esetében császárm...

Zárt méhszáj esetében császármetszéssel fogok szülni?

Figyelt kérdés
A kiírt időpontban még mindig zárt a méhszájam. Hogyan indítják meg a szülést, vagy császár lesz?Nektek mikor nyílt ki?
2009. aug. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt orvosa válogatja!Meg fontos,hogy a baba milyen állapotban van és hogy a magzatviz tiszta-e.Ha minden rendben,akkor inditják oxytocinnal,ha nem,akkor szerintem császár!

Remélem,minden rendben lesz!:)

2009. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálad akkor nem nyílt ki előbb lehet hgoy elszámoltak az unokatestvéremet két héttel számolták el, a méhszáj akkor is ellkezdhet kinyílni mikor beindul a szülés ne izgulj a természet tudja a dolgát
2009. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1 ujjnyira nyitva voltam hetekig, de császárral szültem. Nem jelent semmit, ha még zárt, bámikor kinyílhat.
2009. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem szülés előtt 5 órával teljesen zárt voltt,azt mondták,majd másfél hét múlva szülök kb.Hazamentem,jöttek a 3 perces fájások,mire beértem,kinyíltam 3 cm-re,rá két órájára meglett a kislányom,az orvos,aki hazaküldött meg csak passogott nagyokat.Ugyhogy ne félj,én is simán szültem,pdig tök zárt voltam végig szerencsére.Tudja a dolgát a szervezeted ne aggódj.Erre vagyunk kifejlesztve.:) Minden jót.11 hós kistündér anyucija
2009. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem zárt volt végig, még a szülés közben is csak egy "ceruzányira" nyílt ki (pedig úgy ömlött a magzativizem, mintha öt csapból jönne), aztán császár lett. De nem (csak) ezért, hanem mert a fiam kétszer a nyakára kötötte a köldökzsinórt, és fájásaim sem voltak oxi ellenére... :-)

Szóval ugyanannyi az esélyed erre és arra is, mint bárkinek.:-) Sok szerencsét!

2009. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy újnyira voltam nyitva de semmit nem jelent.Fontos h hol a baba mert az én lányom nem illeszkedett be (nem volt faros csak nem szált le a medencébe).Így nekem em tudtak indítani se, 6 napos túlhordás után császár lett.Nem volt olyan vészes mint amire számítottam.
2009. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!