Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincsen fogadott orvosom....

Nincsen fogadott orvosom. Januárba szülök a jánosban. Szoktak e pénzt adni én sima sztkba járok rendelésre, nincsen magán dokim se. és ha igen akkor mennyit és kinek?

Figyelt kérdés
Nem élek nagylábon kellett másra is a pénz. Ln úgy gondoltam hogy ha a doki aki velem lesz kap kb.15 -t a szülésznő meg 10et. Reális?

2012. nov. 27. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőven jó, hidd el sokan semmit sem adnak!

Nagyon jó kórház, mindenki rendes, kedves!

2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz! Jó kórház szerintem is!
2012. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem, csak jót tudok róla mondani én is.

Nekem ugyan volt fogadott dokim 120.000-ért, a szülésznő viszont nem volt igazán fogadott, csak nagyon szimpi volt, akihez kerültünk és mivel lejárt volna 19 órakor a munkaideje, megkértük, hogy maradjon, így este 10-kor még levitt a gyermekágyas osztályra, úgyhogy a fáradozásaiért mi 25.000-et adtunk. DE mindezt mondom úgy, hogy végülis félig-meddig ő is fogadott lett.


Szóval szerintem reális lehet, szerintem bárminek örülnek,a szülésznők legalábbis biztosan, akár ajándékcsomagnak is, bonbon, kávé stb... A dokik meg kapnak eleget egyébként is, ne aggódj emiatt :)

2012. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj emiatt.

Ha nem fogadott dokid,szülésznőd,akkor ők a saját munkaidejükben vannak ott,kapnak érte fizetést.

Ha nagyon meg vagy elégedve,adhatsz,de szerintem egy ajándékkosár is bőven jó(tescoban 7 ezer forintért nagyon szépet lehet kapni)

2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!