Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba szívhangja szülés...

A baba szívhangja szülés elötti napokban csökken?

Figyelt kérdés
Eddig 140-145 körül volt mindig a babám szivhangja NST-n is és az orvosnál is. A mai NST-n viszont 130 fölé már csak méhösszehúzódásokkor ment. A leletre azt mondták, hogy minden rendben.
2012. nov. 28. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

ne láss már rémeket.

ha 130 alatt van akkor épp pihen és alszik.

ha gond lett volna akkor lépcsőztetnek vagy megrázzák a pocakot.

ha a papírra az van írva hogy : REAKTÍV

akkor minden okés a babával.


ilyenkor már nem rúgnak vágnak,.


nekem 2 hete indított szülésem volt a 41 héten,mert nem akart előjönni,2 napig voltam fent a szülőszobán és végig rendben volt a szívhang,nekem is 120-130 között volt végig..

2 hetes kisfiú anyukája

2012. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz,de pont nem aludt az nst alatt. És nem rémeket láttam,csupán egy kérdést tettem fel. Mert ez egy olyan oldal,ahol azt szoktak.

Az összes eddigi vizsgálaton 140 körül volt, amikor aludt,akkor is. De azért köszi a választ, nem aggódok.

2012. nov. 28. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy kötekedésnek és rosszindulatúnak találtad a választ, mert a válaszodból úgy tűnt.

és csak aggódsz ha feltetted a kérdést.

egyébként meg kérdezd meg az orvost,ha az itteni válaszok nem tetszenek.

2012. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy válasz volt csak, a tied. De mindegy, köszi amit írtál, szép napot!
2012. nov. 28. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1. válaszoló.Ne haragudj,de tényleg elég rosszindulatúnak tűnik a válaszod!Amúgy én is szoktam kíváncsiságból kérdezni,nem csak aggódásból.

Amúgy én nem hallottam még ilyenről,hogy a szívhang csökkenne szülés előtt,de ha azt mondják,hogy ez oké,akkor oké.

2012. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!