Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babámat várom és milyen...

Első babámat várom és milyen tapasztalatok vannak a dunaújvárosi kórház szülészetével? Jól bántak veletek? Babás szobát kértétek? Nővérek milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs és nem is lesz fogadott dokim.

2012. nov. 28. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ügyeletesnél jobb szülni.
2012. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Pedig ha lenne fogadott dokid, akkor az többet segítene, többet foglalkozna veled.
2012. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát még élünk szerencsére.....2 szer szültem itt 3.-at is fogom,mert nincs más választásom mind kétszer Dr.Barna Andrásnál szültem kedves orvos,de nem ő mentette meg a második babámat hanem a másik ügyeletes orvos nullás szívhang a doki be pánikolt hívta műtőt,de arra úgyse lett volna idő így a másik doki a kezébe vette az írányitást (más kismama meg rá panaszokodot)szóval egyik se tökéletes,de terhes gondozás alatt teljesen elégedett voltam vele és pont szabin volt úgy jött be a szülésre....a csecsemős nővérek nem túl kedvesek 1 volt aki rendes,szülésznőből szinte mindegyik kedves.....vip szoba 5 ezer/nap volt 2010-be.
2012. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja szülő szoba elég lelakott,szülés után a babát elviszik 6 óra múlva attól függ mikor szülsz vissza viszik a babát és egész nap veled van este 10-ig(fürdetik 15 órakkor,reggel vizsgálják)

Ha valami még érdekel kérdez :)

2012. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! nagyon hasznosak voltak az infók, főleg az,h a vip szobáért fizetni kell,mert nekem nem ezt mondták! De ha olyan sokat velem lehet a pici akkor az jó :) Annyi lenne még a kérdésem,hogy apás szülés lesz, Párom pl. a szobámba is bejöhet majd szülés után bármikor? Mert annyit tudok,hogy a rokonok csak az üvegajtóig jöhetnek az osztályra már nem. Kókuszpólyát szeretnénk venni azt be lehet szerintetek vinni v ott adnak pólyát a babának?
2012. dec. 28. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem tavaly júliusban. Nekem nagyon jó véleményem van a kórházról. Nem volt fogadott orvosom, nem volt túl kedves az ügyeletes, de nem is fizettem neki több 10000-et, szóval érthető. A babám itt van mellettem és egészséges, semmi baj nem volt.

A VIP szoba, annyiban különbözik a normál szobától, hogy van wi-fi és talán TV, meg nagyon közel vannak a csecsemős nővérek. De a normál szobákban is veled van a pici napközben.

Szólnak mikor van fürdetés.

Ha mosolygós vagy, és kedves, akkor azt kapod a nővérektől is.

Nekünk apás szülés volt, a picit a méredzkedés után visszahozták a picit, és a két órás megfigyelés alatt végig mellettünk volt a picur. Ja és itt említeném meg, hogy semmit nem kellett fizetni azért, hogy apuka is ott volt velünk. Csak szólni kellett, hogy szeretnénk apát is mellettünk tudni.

Összegezve én szuper jól éreztem magam.

2013. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!