Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány darab pelenkát kell...

Hány darab pelenkát kell vinni kib. a gyereknek a kórházba amikor megszületik. Vegyünk alapból 3-5bent tartózkodási napot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

napi max 2-3 fogyott el, mert a születése utáni napokban még alig eszik, alig ürít a baba

szerintem elég kb 10 db-ot bevinni, ha netán kell még, akkor bevisz neked valaki

2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos,hogy kell bevinni? nekünk adott a kórház
2012. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem napi 3mat kaptunk az Istvánban. Az én lányomnak nem volt elég. Ha nem kapsz a kórházban, akkor napi 5öt számolj, ha kapsz, akkor meg 2 elég. Azért, ha belegondolunk, reggel tuti tisztát adsz rá, napközben legalább egyszer cseréled és fürdéskor is tisztát adsz rá, plusz mi van, ha kakil? Ez már 4 pelus.
2012. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jánosba megyünk és rajta van a listán, hogy pelenka is kell
2012. nov. 29. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban napi 5-öt adtak, de még az is sok volt, el sem használtuk (bár a tejem alig indult be, így kaka sem volt - az elsőt leszámítva - csak a 4. napon. Sajátot nem használtunk el egyet sem.
2012. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 25-öt vittem be, és kevés lett. 6 napig voltunk bent.
2012. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jánosban nem adnak pelust (ott szültem).

Elég napi 3 pelenka.

2012. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi 3-at kaptunk és fűrdetésnél és adtak rá, a többit ki kellett egészíteni. Nekem űrített rendesen, sokx kellett cserélni.
2012. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!