Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt már abortusza, az...

Akinek volt már abortusza, az könnyebben szül? Arra gondolok, hogy akkor volt méhszáj tágítás, így szülésnél lehetséges könnyebb tágulás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos h aki a 2.gyerekét szüli annak könnyen megy,nem egy abortusz után.
2012. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sosem fog kiderülni, mivel egy és ugyanazon nő nem tudja mindkét féle esetet kipróbálni...
2012. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Remélem, hogy nem.
2012. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt abortuszom, mert elhalt a baba és egy éjszakán keresztül tágítottak. Aztán rá 3 évre született meg a lányom, de több, mint 12 órát vajúdtam vele és nagyon nehezen akartam tágulni. Szóval nem hiszem :)
2012. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nem hiszem.Ha abból indulunk ki,hogy az embernek a második gyereke se biztos,hogy könnyeben születik,mint az első,akkor a válaszom NEM.
2012. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi köze egymáshoz a kettőnek


még két szülés is teljesen más lehet ugyan annak az anyának

2012. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ráadásul nem tesz jót a méhszájnak, hogy feszegetik idő előtt.
2012. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, van, hogy a hegesedéstől, amit az erőszakos tágítás okozott, sokkal nehezebben tágul. Az viszont előfordulhat, hogy meggyengül a méhszáj, és hamarabb kinyílik, ami koraszüléshez vezethet.
2012. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, nekem is volt sajnos egy missed abom és nehezen szültem, bár ikerterhesség volt és össze hasonlításom sincs, mivel nem szültem előtte soha és nem szültem soha 1 gyereket, csak egyszerre kettőt.
2012. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!