Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha látogatási tilalom van a...

Ha látogatási tilalom van a kórházban, akkor apuka sem lehet bent a vajúdás és szülés alatt?

Figyelt kérdés
és ha a kórházi napokban valamire szükségem lenne,mert otthon felejtettem vagy nem gondoltam,hogy kelleni fog,de mégis kell?vagy mondjuk üditő,ásványvíz kellene,de pénz sem lesz nálam,akkor ezt hogyan kezelik a kórházban? A portára se adhatja be az apuka a csomagot, hogy majd oda lemegyek érte vagy hogy ők felhozzák?
2012. dec. 2. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szült influenzaszezon alatt, nem mehetett be az apuka a szülésre.


A csomagokat nem tudom :-(

2012. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha apuka oltva van influenza ellen, illetve visz papírt az orvosától, hogy egészséges akkor bemehet. Bár ezt kórháza válogatja. Férjem bejöhetett papír nélkül is, és oltva sincs.
2012. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szt. János kórházban szültem, senki nem foglalkozott vele hogy látogatási tilalom van!

Simán bent volt a szülésen, majd a kórterembe is bárki bejöhetett, pedig a babák is ott voltak!

2012. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is "karantén" alatt szültem, bár nálunk apuka nem volt bent a szülésen, de a kérdésed második felére a válaszom: a szülészeti osztály bejáratáig hozhatta a cuccot, ott lerakta, becsöngetett, a nővérek szóltak, hogy menjek ki érte. Neki meg el kellett mennie... nem találkoztunk és még a törpöt sem láthatta... :-(
2012. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm tavaly szült tilalom alatt. A vajúdásnál ott lehetett, császár lett belőle, megmutatták neki a babát és el is zavarták.
2012. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a férjem megkapta az oltást meg én is,de neki nem tudom,hogy tudnak-e papírt adni róla,mert a munkahelye finanszírozta és ott heti 1 alkalommal rendelnek csak...a párom meg folyamatos műszakba jár és már nem biztos,hogy tud addig kérni róla papírt... nah mindegy...hát azért nem bánnám,ha bejöhetne majd,mert ő az egyetlen,akiben bíztam,hogy majd tartja bennem a lelket...orvost sem tudtunk fogadni... :(
2012. dec. 2. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Elviel kell a papír, hogy oltva van a férjed, de a szülésznőm azt mondta, hogy anélkül is beengedi ha látogatási tilalom lesz. Hál Isten nem volt.
2012. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 évvel ezelőtt szültem, már bent feküdtem, amikor H1N1 miatt volt karantén a nőgyógyászaton. Hiába volt beoltva a férjem, nem jöhetett be a szülésre.

A csomagokat úgy lehetett megoldani, hogy a nőgyógyászat ajtaja előtt letette, becsengetett a nővéreknek és ők hozták hátra nekem a szobába.

Szerdán feküdtem be, vasárnap szültem és köv. csütörtökön jöhettünk haza. Ezen idő alatt péntektől csütörtökig még a szobából sem mehettem ki, csak a szülés idejére. A szülés után be voltam zárva a 4 fal közé, se a folyosóra, se máshova nem mehettünk. Bármire szükségem volt, a nővérekre, csecsemősökre voltam szorulva. Az osztály hűtője a folyosó túlvégén volt, ha kellett a joghurtom, vagy ásványvíz, mindig csengetnem kellett a személyzetnek. Nem volt egy leányálom.

Amikor hazajöhettünk, felüdülés volt már az, hogy kijöhettem a folyosóra egyáltalán. Rá pár napra feloldották a karantént.

Na, ez volt az én történetem, pont 3 évvel ezelőtt:)

2012. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!