Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki a legjobb szülész nőgyógyás...

Ki a legjobb szülész nőgyógyász Szentesen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki a legjobb. Kinek ki? Nekem Loboda volt, nála is szültem, hozzá jártam 19 éves korom óta. De ugye vele az történt ami történt, nem ide tartozik, aki tudja az tudja, aki nem az nem.Szóval ha most babát várnék, akkor Csabai doktor úrhoz mennék. Emberséges, kedves és egyáltalán nem pénzéhes.
2012. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam Józsa doktor a befutó, nagyon jó orvos csak kevés az ideje így állandóan rohanásban van és nehezen lehet vele megbeszélni a dolgokat. Csabai doktor és Apró doktor nagyon kedvesek. B Nagyról nincs jó véleményem. Egyszer fordultam hozzá egy problémámmal, de nagyon lerázós volt, de attól még lehet jó doki...
2012. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr. Szendrei Ferencet ajánlom.
2012. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Babó84 válasza:

Én Dr. B. Nagy Zoltánhoz járok magánrendelésre, egyik ismerős ajánlotta. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kedves, mindent elmagyaráz, a rendelője pedig barátságos, jól felszerelt.

Nekem pont Szendreivel volt gondom, 2 pozitív teszt után elmentem a nőgyógyászatra, ahol ő vizsgált, ami nagyon fájt, és még kedvesnek sem volt kedves, sőt... :( Dr. Csabai állapította meg a terhességemet az uh-n, ő nagyon szimpatikus és kedves volt.

Akit még ajánlhatok az Dr. Rácz Ferenc, a 12. és a 20. hetes uh-t is ő csinálta. Ő is szimpatikus, kedves, és ahogy hallottam, szakmailag is nagyon jó, bár ez érezhető volt a vizsgálatok alatt is. Úgy hallottam sajnos elég sokat kér magánrendelésen.

Nem hiszem egyébként, hogy bármely doki is rossz választás lenne, és biztos egyik sem utálatos, főleg nem magánrendelésen, hiszen az ő érdekük hogy megtartsák a pácienst. :)Szerintem lehet nekik is rossz napjuk a kórházban! :)

Ha kell Dr.B. Nagy telefonszáma, írj privit, szívesen megadom, igaz nem a legfiatalabb doki, de a tapasztalata az bőven megvan, és nagyon-nagyon normális.

Üdv.: 20. hetes kismama :)

2013. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Csabai doktor úr remek orvos és remek ember. Nagyon sok türelme van és ő figyel a kismamákra. Nemcsak a saját betegeire, hanem mindenkire. Nekem ő volt az orvosom és legközelebb is nála szeretnék szülni. A többiek is kedvesek voltak, de nekem ő a favorit :) Vasárnap szültem és szegény csak szombat reggel ment haza, de végig ott volt velem. Utána szerintem épphogy hazaért már jöhetett vissza szobatársamhoz :D
2013. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!