Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka illetve...

Van itt olyan anyuka illetve kismama aki 2ujjnyira volt nyitva és be kelet volna feküdni és nemfeküdt be?

Figyelt kérdés
5.babámat várom holnapra vagyok kiirva, egyiket sem hordtam eddig,dr megvizsgált kicsit vérzet ,itthon a fájások is elmultak.volt valaki ilyen tünetekkel.
2012. dec. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 4. babámmal voltam bő 2 ujjnyira nyitva a 36. héttől kezdve. Drukkoltunk, hogy legalább a 38. hetet bírja ki odabent. Szerencsére sikerült, de a két hét alatt nagyon vigyáztam magunkra. Az előző 3 szülésem sem volt több 2-2 óránál, ezért arra kért a szülésznőm, ha bármi furcsát érzek azonnal menjek be hozzá. A 38. heti Nst-re kellett volna bemennem, de a kissrác nem várt addig. Aznap furcsa érzés kerített el, nem találtam a helyem, semmi sem volt jó...stb. Indulás előtt azért még elmosogattam, de közben elfolyt a vizem, rá 20 percre kint volt már Öcsi. Éppen kiért a mentő. Szerencsém volt. Minden rendben volt velünk.

Amúgy az itthon lévő 3 gyermekre tekintettel nem fektettek be és a kórház kb 3 percre van tőlünk gyalog, de így sem sikerült időben beérnünk. :)


Sok sikert és könnyű szülést kívánok!

2012. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató soraid.

Hogy nyitva voltál fájásaid nem voltak?

2012. dec. 5. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ismét! :) Jóslóim voltak, de nem volt említésre méltó fájdalom. A víz elfolyása után viszont egyből jöttek a tolók. No, az iszonyat volt. Azt azért hozzátenném, hogy 13 hónap van az utolsó két gyermek között. A csontok, izmok nagyon kivoltak már lazulva.
2012. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2012.12.07 én 40hétre megszületett a lányom.

2012. dec. 8. 07:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Könnyű szülés volt? Ért valamit, hogy kivoltál már tágulva?
2012. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen sokat jelentett hogy ki voltam tágulva.Délelőtt a nyákdugó is aprodonként távozott.Annyira kiszámoltam hogy még beértünk a szülőszobába a méhnyak is eltünt....lehetett nyomni mert már a tolófájásaim voltak.Szerencsém volt.

Nektek is kivánok hasonló könnyű szülést.

2012. dec. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!