Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes kismama vagyok. A...

34 hetes kismama vagyok. A derekam már 2 hete majd le szakad, se ülni se állni de még feküdni sem tudok. Ráadásul pár napja éjjelenként görcsölget a hasam, és tegnap éjjel pedig nagyon sokszor keményedett. Mennyi lehet még vissza? Ez jósló már?

Figyelt kérdés
Ma már nappal is fájdogált a pocakom,de inkább csak akkor fáj ha le fekszem.Tudom hogy ráér még kibújni a kicsi,de iszonyúan fáj mindenem,szeretnék túl lenni rajta.Nem sürgetem,csak szeretném tudni mire számíthatok.A derék fájással lehet valamit kezdeni?Mert elviselhetetlenül fáj!
2009. szept. 9. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. héttől fájt a derekam, de olyan szinten hogy nem tudtam elvégezni az ülőmunkámat így táppénzre kellett mennem.Nem igazán tudsz vele semmit tenni. Igaz, nekem meg a végére elmúlt a derékfájás. A jóslókhoz nem tudok mit szólni nekem nem volt egy darab sem. Ja, a derékfájásom újra előjött mióta fogzik a lányom és csak ölben hajlandó ellenni ;) de ez édes teher :-)

Boldog várandósságot és könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Már vettem be egy panadolt,mert nagyon nem bírom........!!:(:(
2009. szept. 9. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Éjjelente nekem is rettenetesen fájt. Most csak úgy tudok már feküdni, hogy a lábamközé, és a pocakom alá teszek egy-egy kispárnát. Csak oldaltfekvésben megy! Így egész jól átvészeljük az éjjeleket, csak egyszer kelek fel pisilni. Napközben meg az készít ki, ha 10 percnél több időt kell egy testhelyzetben tölteni. Állandóan mozgásban vagyok, mert sem állni, sem ülni nem jó sokáig. A haskeményedés normális, mert így edz a méhed a szülésre.

A 37. hétig ha kibírod akkor már jó, utána már ha elég nagy a súlya akármikor szülhetsz. Most már én is erre várok, a múlthéten volt 3220 gr a picikém. Már nagyon szeretnék szülni.

Kitartás, és sok boldogságot!!!

38+3 hetes kismama

2009. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!