Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azalia fogamzásgátló melletti...

Azalia fogamzásgátló melletti menstruáció?

Figyelt kérdés
Kicsit több,,mint 2 hónapja szültem.Azalia fogamzásgátlót irtak fel.Nem nagyon tudom szoptatni a kicsit,de mondták,hogy amig akár csak két naponta is,de ráteszem,addig ezt kell szednem.Hétfőn elkezdtem vérezni,pont mint a mensi,és 2hete szedem a gyógyszert.Az orvos két hét múlva megvizsgál,mondta hogy szedjem még két hétig.MEgnézi nem vagyok-e terhes,meg hogy átüt a gyógyszer vagy mit magyarázott.Most ez mit jelent?Mivel vérzek,terhes nem lehetek.De ezt most úgy értette,hogy nem véd a gyógyszer,mert nem kéne vérezni?
2012. dec. 6. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kéthetente véreztem tőle 6-7 napig, borzasztó volt, ugye mivel szoptattam, más nem jött szóba.10 hónap utàn abbahagytam, mert már nem bírtam, ezután meg 4 hónapig nem jött meg, tele lettem cisztával. Nekem a doki azt mondta mindenki másképp reagál rá és nem is csinált velem semmit.
2012. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!