Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még esélyem a terhességr...

Lehet még esélyem a terhességre? Mikor kell elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Május 24.-én hagytam abba a tablettát (4 évig szedtem, bár nem egy fajtát, de mind alacsony hormontartalmút), május 27.-én jelentkezett a megvonásos vérzés. Próbálkozunk a babával, elvileg vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jelentkezett semmi, az aznapi terhesteszt is negatív. Van még esély esetleg a terhességre? Ha negatív marad a teszt, de a vérzés sem jelentkezik, meddig várjak a nőgyógyászhoz fordulással?

2012. jún. 26. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet még esélyed a terhességre, szerintem pár nap múlva tesztelj újra, lehet, hogy még nincs megfelelő hcg szint a szervezedetben. 10-es erősségűvel tesztelj, első pisiből. De az is lehet, hogy több időre van szüksége a szervezetednek, hogy visszaálljon a ciklusod, és a tabi abbahagyása miatt van ez. Én 2 hét múlva mennék dokihoz, ha addig sincs mensi.


21/l

2012. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy baba, vagy bekavart a fogigátló!

Amikor én abbahagytam, majdnem egy évig szórakozott velem a mensim, volt hogy 45, 60 napra jött meg. :(

Ne aggódj, várj még egy kicsit!

2012. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!